Hasan Aslanoba, 2013 yılının sonuna kadar 20 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor

Son dönemlerde yaptığı melek yatırımlarla adını sıkça duyduğumuz isimlerden birisi Hasan Aslanoba.

Hasan Aslanoba, Erikli Su'nun eski sahibi ve Genel Müdürü. Nestle ile ortaklığa girdikten sonra, yüzde 10'luk hissedarlığı devam eden ve aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanı olarak da buradaki görevine devam eden Hasan Aslanoba, Aslanoba Gıda'da Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü olarak görev yapıyor.

Hasan Aslanoba, bugüne kadar internet sektörüne yaptığı 3 melek yatırımla hızlı bir giriş yaptı. Boni'ye 1 milyon dolarlıkEhil.com'a 1 milyon dolarlıkTablet Seminerler'e ise 500 bin TL'lik yatırımlar yaptı.

Canlı yayında Hasan Aslanoba ile sohbet eden Arda Kutsal, Aslanoba'ya yaptığı yatırımlar, gelecek planları ve melek yatırımcılık ile ilgili soruları yöneltti. Webrazzi TV'de canlı yayınlanan programımızı haberimizin devamında izleyebilir, canlı yayından aldığımız notlara göz atabilirsiniz.

Canlı yayınımızdan önemli notlar

- Hasan Aslanoba, 2013 yılında toplam 20 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.

- Hasan Aslanoba, canlı yayınımızda ilk defa bir girişimini daha açıkladı. Yurtdışı girişim AnyMeeting'e 250 bin dolarlık bir yatırım yapmış Aslanoba.

- Hasan Aslanoba, mobile büyük ilgi duyduğunu açıkladı. E-ticaret yatırımlarının da yakın gelecekte geleceği müjdesini verdi fakat bu konuyla ilgili detaylı bilgi paylaşmadı.

- Tazedirekt.com adlı B2B projelerinden de bahseden Aslanoba, bu projelerini Nisan ayında Bursa'da pilot bölgede denemeye başlayacaklarını ilk defa Webrazzi'de duyurdu ve Webnak adlı projelerinden de bahsetti.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.