Hazır ofis hizmetleri sunan Regus 2013'te girişimcilerin ilgisini çekmek istiyor

Hazır ofis hizmetleri sunan Regus 2013'te girişimcilerin ilgisini çekmek istiyor

Sizlere daha önce girişimciliğin ilk adımlarında hazır ve sanal ofis avantajlarını kullanabileceğinizden bahsetmiş, farklı örnekler sunmuştuk. Bu alanda tecrübeli oyunculardan biri de Regus ve 1999 yılından bu yana Türkiye'de de faaliyet gösteren şirketin yeni hedef kitlesinde internet girişimcileri var.

Bilmeyenler için Regus'un tam donanımlı ofislerden sanal ofislere, profesyonel toplantı odalarından geniş video konferans stüdyolarına kadar uzanan geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet verdiğini söyleyelim. Brüksel'de kurulan şirket her ne kadar seçkin yerleşimlerde uluslararası firmalara hizmet verse de dünyanın bir çok yerinde yerel firmalar, girişimciler ve serbest çalışanlara da hitap ediyor.

Dünyada 1500 noktada hizmet noktası bulunan şirket, 1999 yılında  Maslak/İstanbul yerleşkesi ile Türkiye'ye adım attıktan sonra Mayıs 2013 itibariyle İstanbul'da 8, Ankara'da 1 yerleşke ile hizmet yelpazesini genişletti. Regus, İstanbul’un Avrupa yakasında Beşiktaş, Mecidiyeköy, Maslak, Levent gibi iş dünyasının yoğun olduğu semtlere, Anadolu yakasında da Göztepe ve Ataşehir ofisleriyle müşterilerine ulaşıyor.

regus kiralik ofis

Söz konusu yerler gayrimenkul fiyatlarının en yüksek olduğu semtler olunca elbette ücretlerin yüksek seviyede olacağı akla geliyor. Regus ise girişimci iştiraklere her bütçe ve sektörün rahatlıkla karşılayabileceğini düşünerek aylık 35 TL'den (19$) başlayan bir fiyat tarifesi sunuyor.

2014 yılına kadar dünya çapında 2000 merkeze ulaşmayı hedefleyen Regus, Türkiye'yi de büyüme stratejisine dahil ediyor ve büyük şehirlerin yanı sıra insanların iş yaptığı her yerde bulunmak, esnek ve alternatif çözüm önerileri sunmak istiyor.

Regus'un 100 civarında ülkede hizmet vermesi aslında küçük ekiplerin bir kaç ülkede hizmet verme çalışmalarında gayet faydalı olabilir. Zira aynı şirket üzerinden hızlı bir iletişim ağının kurulacağını düşünebiliriz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.