İstavrit Games'in fizik temelli yeni mobil oyunu olan Collisions yayınlandı

İstavrit Games'in fizik temelli yeni mobil oyunu olan Collisions yayınlandı

Daha önce Never Feed oyunuyla dikkat çeken İstavrit Games, bir süreden beri üzerinde çalıştığı yeni oyununu yayınladı. Şirketin yeni mobil oyunu olan Collisions, özellikle fiziksel tabanlı oyunseverlerin beğenisini kazanacak cinsten.

Oyunu tanıtmadan önce İstavrit Games'ten bahsetmek istiyoruz. İstavrit Games, 15 yıldan beri yazılım sektöründe çalışan Semih Saraç ve eşi tarafından kurulan bir oyun stüdyosu. Stüdyonun daha önce altına imza attığı oyunlarsa Never Feed ve Blox Roll olmuştu.

Collisions, oynanabilirliği ve öğrenme süresi oldukça kolay bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Collisions'ın amacı, oyunun ana karakterini yıldızlarla buluşturmak. Karakteri hareket ettirmek, yıldızlara doğru ekrana dokunarak gerçekleşiyor. Her ne kadar bu amaç ve oynanabilirlik kolay görünse de karakter karşısına çıkan bazı engeller, oyunu zorlaştırıyor.

Bunun yanı sıra oyunda enerji ve yay gibi öğeler de oyunda öne çıkanlar arasında. Yayları kullanarak, oyun karakterini yıldızlara ulaştırmak kolaylaşıyor. Ancak enerji azaldıkça karakterin hızı azalıyor.

Kullanıcılar kendi bölümlerini oluşturabiliyor

36 farklı bölümden oluşan oyunda kullanıcılar kendi bölümlerini oluşturabiliyor. 'Create' seçeneğiyle oyuncuların kendi bölümlerini oluşturması sağlanıyor. Hatta kullanıcıların oluşturdukları bölümleri paylaşması da mümkün. Öte yandan kullanıcıların oluşturduğu özel bölümler, oyunun ana ekranın bulunan 'download' bölümünden indirilebiliyor.

Collisions-ekran-goruntusu

5 farklı dil seçeneği bulunuyor

İstavrit Games, diğer oyunlarında olduğu gibi Collisions'ı da iOS işletim sistemleri için öncelikli olarak yayınlamış durumda. Oyunun şu anda 5 farklı dil desteğinin bulunması ise şirketin küresel pazarda başarıyı hedeflediğini gösteriyor.

İstavrit  Games, daha önceki oyunlarında olduğu gibi küresel pazarları hedefleyen bir strateji izleyerek Collisions'ı yayınlamış durumda. Gerek oynanabilirlik gerekse grafik bakımından Collisions'ı başarılı bulduğumuzu söyleyebiliriz. Akıllı cihazlarıyla kısa, ama eğlenceli bir oyun oynamak isteyenler Collisions'ı indirmesini tavsiye ediyoruz.

Collisions, 1.79 TL'lik fiyatla yayınlanmış durumda. Yukarıda belirttiğimiz gibi şu anda iOS işletim sistemleri için yayınlanmış oyunu buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.