Yeni Kaldıraç Etkisi kitabında hikayenizi anlatmak ister misiniz? [Başvuru formu]

Yeni Kaldıraç Etkisi kitabında hikayenizi anlatmak ister misiniz? [Başvuru formu]

Türkiye'den başarılı girişimcilerin hikayelerini anlatan Kaldıraç Etkisi'ni okuyup da 'Ah bu kitapta ben de olsaydım' dediyseniz o gün geldi. Kaldıraç Etkisi 2 için henüz 2 yılını doldurmamış ve ilginç bir hikayesi olan girişimciler arıyor.

Henüz Kaldıraç Etkisi'ni okumayanlar için kısa bir özet geçeyim. Botego'nun kurucusu Ekim Nazım Kaya'nın hazırladığı kitap, ülkemizdeki girişimcilerin başarıya ulaşmış hikayeler sunuyor. Teorik tavsiyeler değil, yıllanmış girişimcilerden ders alınacak deneyimler paylaşıyor. İkinci kitapsa hemnüz 2 yaşını doldurmamış taze deneyimlere yer vermek istiyor.

Kitapta kimler yer alacak?

Dediğimiz gibi ikinci kitap yolun başındaki girişimcileri arıyor. Henüz net bir başarı yakalayamamış olsa da ilginç bir hikayesi olan 2 yaşını doldurmamız girişimler Kaldıraç Etkisi 2'nin ana karakterleri olacak.

Ekim Kaya'nın Webrazzi TV'de verdiği örnekte olduğu gibi; 1.80 boyunda, 40 numara ayakkabı giyen Esra'nın sevdiği model ayakkabı bulamamaktan isyan edip, kendi ayakkabı üretim işini kurması veya bizim yazdığımız bir örnekte olduğu gibi internetten gömlek satışında lider olmak isteyen birinin arabasını satarak işe koyulması Kaldıraç Etkisi 2'nin konusu olabilir.

Kitapta yer alacak girişimler (dolayısıyla girişimciler) Ekim Kaya tarafından belirlenecek. Yine kendi çevresi dışına çıkmayan Ekim Kaya sadece siz Webrazzi kitlesinden gelecek hikayeleri dinleyecek ve eğer yeterince ilginç bulursa yeni kitaba dahil edecek.

Eğer ilginç bir hikayesi olan şirketiniz 2 yılını doldurmadıysa aşağıdaki formu doldurun ve Kaldıraç Etkisi 2'nin bir parçası olma şansını yakalayın. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.