Ekim Nazım Kaya ile Kaldıraç Etkisi’ni konuştuk

kaldirac-etkisi-logoWebrazzi ofisinde bu hafta Arda Kutsal’ın konuğu Ekim Nazım Kaya oldu. Yakın zamanda yayınladığı Kaldıraç Etkisi kitabıyla ekosistemde büyük ses getiren Ekim, kitabın hayata geçiriliş hikayesini ve yeni kitap hazırlıklarını paylaştı.

Botego’nun da kurucusu olan Ekim, Türkiye’de ar-ge çalışmaları yürütmenin zorlukları kadar fırsatlar barındırdığından da bahsediyor.

Bu ilgi çekici sohbeti keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyoruz.

Yorumlar (8)

 1. Arda bey çok kilo almışsınız, olmamış valla. En sonra 2 sene önce İzmir’de eTohum kampında görmüştüm, tığ gibiydiniz. 🙂

  Cevapla
 2. Volkan Küçük |

  Nazım bey’i “nazım ismi varken Ekim demek gelmiyor içimden :)” kişisel sitesinden ve girşiminden dolayı çok uzun süredir takip ediyorum. Videolar ve yazılarından izlenimlerime göre cidden birikimli ve mütavazi bir insan. (ee tabi o ismin ağırlığını taşıması gerektiğininde farkında olduğuna eminim) Betego gibi bir girişime ömrünü adamak kolay iş değil. Onun için ayrıca tebrik ederim. Kitabı webrazzi üzerinden hediye olarak aldım. Samimi ve faydalı bir kitap olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  Cevapla
 3. “… fiziklse kontağım olsun” bu ne yahu 🙂 Ayıplıyorum…

  Cevapla

Bir Cevap Yazın