Ekim Nazım Kaya ile Kaldıraç Etkisi’ni konuştuk
Arama
Webrazzi TV

Ekim Nazım Kaya ile Kaldıraç Etkisi’ni konuştuk

kaldirac-etkisi-logoWebrazzi ofisinde bu hafta Arda Kutsal’ın konuğu Ekim Nazım Kaya oldu. Yakın zamanda yayınladığı Kaldıraç Etkisi kitabıyla ekosistemde büyük ses getiren Ekim, kitabın hayata geçiriliş hikayesini ve yeni kitap hazırlıklarını paylaştı.

Botego’nun da kurucusu olan Ekim, Türkiye’de ar-ge çalışmaları yürütmenin zorlukları kadar fırsatlar barındırdığından da bahsediyor.

Bu ilgi çekici sohbeti keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyoruz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (8)
 1. Arda bey çok kilo almışsınız, olmamış valla. En sonra 2 sene önce İzmir’de eTohum kampında görmüştüm, tığ gibiydiniz. 🙂

  1. Arda Kutsal dedi ki:

   Tamamen videonun ve üzerimdeki kıyafetin kurbanı oldum. Videoyu gördüğüm anda bu göbek ne dedim ama yok aslında öyle birşey. Yani, var da o kadar değil, herhalde… umarım… 🙂

   1. Ekim Nazim Kaya dedi ki:

    Ben şahidim, hatta konuştuk, en azından “o kadar” yok 🙂

   2. İnternet Baba dedi ki:

    Webrazzi Tv’de gördüysek o göbek vardır. 🙂

 2. Volkan Küçük dedi ki:

  Nazım bey’i “nazım ismi varken Ekim demek gelmiyor içimden :)” kişisel sitesinden ve girşiminden dolayı çok uzun süredir takip ediyorum. Videolar ve yazılarından izlenimlerime göre cidden birikimli ve mütavazi bir insan. (ee tabi o ismin ağırlığını taşıması gerektiğininde farkında olduğuna eminim) Betego gibi bir girişime ömrünü adamak kolay iş değil. Onun için ayrıca tebrik ederim. Kitabı webrazzi üzerinden hediye olarak aldım. Samimi ve faydalı bir kitap olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 3. Üzeyir dedi ki:

  “… fiziklse kontağım olsun” bu ne yahu 🙂 Ayıplıyorum…

Bir Yorum Yazın