Webrazzi E-Ticaret'13 programı belli oldu

Önümüzdeki hafta Çarşamba günü gerçekleşecek olan Webrazzi E-Ticaret'13 konferansımızın tam programı belli oldu. Geçtiğimiz günlerde sizlerle konu başlıklarını paylaştığımız E-ticaret konferansı 20 Şubat'ta Point Hotel Barbaros'ta tam gün olarak gerçekleşecek.Türkiye e-ticaret pazarının bugünü ve geleceğini sektörün önde gelen isimlerinin katılmıyla ele alacağımız konferansımızda konuşmacılarımız; tedarik, lojistik, müşteri memnuniyeti, müşteri sadakati, tüketici istekleri, e-ticaret girişimcisi olmak, fırsatlar ve zorlukları gibi e-ticaretin temel konuları hakkında deneyimlerini paylaşacaklar. Ayrıca alternatif e-ticaret modelleri, bu alanlardaki girişim ve yatırım fırsatlarını da yine çok değerli isimlerle konuşacağız.Sadece bir hafta kalan Webrazzi E-Ticaret’e kaydınızı buradan hemen şimdi gerçekleştirebilir, konferans programına ve konuşmacılarımıza yazının devamında ulaşabilirsiniz. Hatırlatmakta fayda var, konferans kontenjanımız tükenmek üzere, o yüzden birkaç gün içinde kaydınızı gerçekleştirmenizi kesinlikle tavsiye ederiz.

Webrazzi E-Ticaret'13 Programı

webrazzi-eticaret13-program

Webrazzi E-Ticaret'13 Konuşmacıları

Ali Karabey- 212 ltd
Ali Karabey- 212 ltd
Ali Özen - Evim.net
Ali Özen - Evim.net
Aslı Gökdere - evmanya.com
Aslı Gökdere - evmanya.com
Cenk Angın - Gittigidiyor / eBay
Cenk Angın - Gittigidiyor / eBay
Göktuğ Okan Oğuz - unnado.com
Göktuğ Okan Oğuz - unnado.com
Gülfem Toygar - Limango Genel Müdürü
Gülfem Toygar - limango
Koray Karataş - akakce.com
Koray Karataş - akakce.com
İlker Baydar - Hepsiburada
İlker Baydar - Hepsiburada
Nevzat Aydın - Yemeksepeti
Nevzat Aydın - Yemeksepeti
Numan Numan - 212 ltd
Numan Numan - 212 ltd
Seyhun Özkara - ideasoft
Seyhun Özkara - ideasoft
Soner Canko - BKM
Soner Canko - BKM
Yalın Özcan - Turkcell
Yalın Özcan - Turkcell

Tam gün sürecek olan ve sadece e-ticaretin konuşulacağı konferanslarımızda 500 kişilik kontenjanımız bulunuyor. Konferansımız hakkında detaylı bilgilere Webrazzi E-Ticaret sayfasında ulaşabilirsiniz.

Elmas Sponsor

ideasoft-sponsor-175turkcell-sponsorluk-logo

Platin Sponsorlar

payu-turkiye-175 teb-logo-175

Altın Sponsorlar

akakce-logo-175 bkm-logo-175crenvoik-sponsorluk-logoevimnet-logo-175hepsiburada-sponsorluk-logopozitron-sponsorluk-logotmob-sponsor

Dijital Medya Sponsoru

medyanet-sponsorluk-logo

İletişim Sponsoru

karnaval-sponsorluk-logo

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Konferansları (E-ticaret’13Dijital’13Mobil’13Startup’13) ve Webrazzi Summit için sponsor görüşmeleri de başladı. Sponsor olmak isteyen firmalar etkinlik (at) webrazzi.com adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Etkinlik sitesinden ilgili konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.Tüm konferanslarımızla ilgili detaylı bilgiyi etkinlik.webrazzi.com adresinden alabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.