Tanıdık isimlerin yeni girişimi kapalı devre indirim platformu Bargao.com geri sayımda

Tanıdık isimlerin yeni girişimi kapalı devre indirim platformu Bargao.com geri sayımda

E-ticaret tarafında Türkiye pazarındaki hızlı gelişim, internetten alışverişinin önünü açarken tanınan isimlerden yine interneti kullanan ancak farklı projeler gelmeye devam ediyor.

Avukat Başak Purut, Devrim Altaylı, Ercan Balcı ve M. Serdar Kuzuloğlu gibi tanınan isimlerin ortak olduğu projenin adı Bargao.

Bargao'yu kısaca tanıtacak olursak kullanıcıların ünlü markalara indirim önerdiği ve bu indirim oranı markalar tarafından kabul edilirse size özel kapalı devre indirimli satışa aracılık eden yeni bir platform. Süperfanlar için bir indirim platformu olarak da tanımlanabilecek olan Bargao.com, henüz açık değil ancak çalışmaların tamamlandığı ve kısa süre içerisinde açılacağını öğrendik.

Serdar Kuzuloğlu'nun Bargao için hazırladığı kısa tanıtım videosunu yazının devamında izleyebilirsiniz.

Kısa bir süre içerisinde açılması planlanan Bargao'nun en önemli özelliği kullanıcılardan gelen teklifleri markalara kabul ettirmek aşamasında olacak. Ortaklara baktığımızda markalar tarafında bu indirim oranlarını alabilecek bağlantıda deneyimli isimleri görebiliyoruz.

Henüz kapalı olan siteyi kısa bir süre deneme şansı bulduk, tabii ki şu anda markalar tarafında bir iletişim olmadığı için alışveriş yapmak mümkün olmadı. Yine de şu anda kullanılabilen ön tarafın oldukça sade ve kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Aslında videoda da görebilecğeiniz ilk ekran görüntülerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Bargao hakkında gelişmelerden sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.

bargao-ekran-1 bargao-ekran-2 bargao-ekran-3 bargao-ekran-4

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.