Startup Turkey girişimci ve yatırımcıları 5. kez Antalya’da bir araya getirecek

Startup Turkey girişimci ve yatırımcıları 5. kez Antalya’da bir araya getirecek

Bildiğiniz gibi girişim ve yatırımcıları buluşturan Etohum, bundan kısa bir süre önce bu yılın girişimlerini açıkladı. Hem Etohum 40, hem de Etohum 15’e Webrazzi’de yer vermiştik. Şimdi ise sıra her yıl düzenlenen Antalya kampına geldi.

Bu yıl beşincisi düzenlenecek olacak Startup Turkey bir kez daha girişimci, yatırımcı ve mentorları Antalya’da özel bir kampta bir araya getirecek. 15 – 17 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampta sadece bu yılın girişimleri değil, önceki yıllardaki Etohum girişimlerinden bazıları da yer alacak.

Türkiye’nin global internet sektöründeki öneminin artmasıyla birlikte bu yıl Antalya kampında geçen yıllara göre daha fazla yabancı yatırımcı ve konuk yer alacak gibi görünüyor. Program oldukça hareketli. Üç günlük kamp boyunca girişimcilerin katılabilecekleri çok sayıda önemli panel var. Girişimcilerin ilgisi gündüz saatlerinde büyük oranda bu panellerde olacak ama geçen yıllarda olduğu gibi kampın en az bir o kadar ilgi çekici olan kısmı ise networking olacak.

Startup Turkey

Bu yıl ben de kampa üçüncü kez katılacağım, geçtiğimiz yıl kampın ardından izlenimlerimi de yazmıştım. Her yıl kampın bir önceki yıla daha iyi olması, bu yıl o yazıdakinden daha da keyifli ve faydalı bir etkinlik olacağını gösteriyor.

Özellikle aralarda ve akşamları girişimcilerin hem yatırımcı, hem de mentorler ile birlikte rahat bir ortamda vakit geçirme imkanı önemli bir fırsat. Daha önceki yıllarda sıklıkla gördüğüm gibi girişimcilerin kendi aralarındaki fikir alışverişleri ve dayanışmaları da yine kampın önemli noktalarından birini oluşturuyor.

Startup Turkey’e kısa bir zaman kaldı, kamptan detayları Şubat ortasındaki etkinlikle birlikte sizlerle paylaşacağız.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.