Cevap.tv: Aklınızdaki sorulara profesyonel cevaplar
Arama
Girişim

Cevap.tv: Aklınızdaki sorulara profesyonel cevaplar

cevap.tvİnternet bir bilgi kaynağı olarak hayatımızda öyle bir yer edindi ki, artık Encyclopaedia Britannica’nın bile yeni basımını satın almamız mümkün değil. Gelişen bu bilgi okyanusunun yeni gözdesi hiç şüphesiz video içerikler ve Cevap.tv aklınızdaki sorulara cevap vermek isteyen bir çevrimiçi video platformu olarak bu alana adım atıyor.

Cevap.tv’nin amacı 12 ana kategori ve onlarca alt kategoride aklınıza gelebilecek her soruya uzmanlar tarafından verilen bir cevap sunmak. Henüz yayın hayatına başlayan platform başarılı bir arayüz altında sağlık, aile, spor, güzellik vb. popüler konulara dair cevaplar yayınlamaya başlamış ve içerik günden güne gelişiyor. Kullanıcılardan yeni sorular gelmesi de bekleniyor.cevaptv

Her kitleye hitap etmeye çalışan Cevap.tv’ye Facebook hesabınızla giriş yapabiliyor ve Facebook yorumları ile etkileşime katılabiliyorsunuz. Kaliteli bir prodüksoyunla sunulan videolar da Google DFP video altyapısı ile sunuluyor ki aldığımız bilgiye göre bu altyapı Türkiye’de ilk kez kullanılıyor ve reklamverenler için gelişmiş hedefleme seçenekleri, yüksek geri dönüşlü optimizasyon imkanı ve detaylı raporlama sunuyor.

Cevap.tv kimin girişimi?

Cevap.tv’nin arkasında kim olduğu sorusu Cevap.tv’de yok ama onu da biz söyleyelim. Cevap.tv, 2011 yılında kurulmuş ve sosyal medya reklamlarına odaklanmış bir ajans olan PUBLIK’in kendisine ait ilk marka girişimi. LinkedIn’in Türkiye’deki özel pazarlama çözümleri temsilcisi de olan PUBLIK, bu girişimi ile markalara farklı reklam seçenekleri sunarak büyümek istiyor.

Eğer profesyonellerden alınan cevaplar ortaya konulan ürün kadar kaliteli olursa zaman içerisinde Cevap.tv‘nin de bir başarı hikayesine dönüşmesine tanık olabiliriz. Tabii bunun için bir kaç ay değil bir kaç yıl beklememiz gerekebilir.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (11)
 1. Yusuf dedi ki:

  Uzman tvden farkı nedir anlayamadım

 2. Fatmanur dedi ki:

  Uzmantv ve nasıl yapılır tarzı ama daha derli toplusu olmuş.

 3. Özgün dedi ki:

  Kaliteli olmuş. Merak ettiğim bu tip sitelerde uzmanlara bir ödeme yapılıyor mu?

  1. Burak dedi ki:

   Özgün ilk zamanlarda uzmanlara ödeme yapılıyor konuşmaları için ve böyle ilerliyor. Daha sonra başa başa geldiğinde ve içerikler artmaya başladığında işler değişiyor. Bu sefer uzmanlardan para alıyorlar. aynı zamanda reklam video içi reklam ile gelir kalemlerini çeşitlendiriyorlar. vb

  2. Şenol Özbek dedi ki:

   Yapılmıyor. Uzman kendi reklamını yapıyor kendi açısından. Ücret talep eden uzmanlar oluyordur ama genel tutumun ödemeMEkten yana olduğunu düşünüyorum.
   Aksine bazı uzmanlardan ödeme alınıyor. Onlara da Advertorial deniyor.

  3. Ömer dedi ki:

   Bende bunu merak ediyorum. Gerçekten çok beğendim, bu çizgide devam ederlerse sıkılmadan takip edebileceğim bir proje olmuş.

 4. Levent Kılıç dedi ki:

  Muhteşem olmuş. Uzman tv ile bence çok büyük bir kalite farkı var. Çekim kalitesi üst düzey. Önümüzdeki dönemde birçok şeyi cevap.tv den öğreneceğimiz belli oldu.

 5. ismail canpolat dedi ki:

  Boşluklar fazla doldurulursa daha derli toplu olacak

 6. Kadir dedi ki:

  Daha modern bir site. Doğru ve yerinde site tasarımı sunumu olmuş. Uzman tv bu alanda uzman olmadığı ispatlanmış oldu.

 7. Cansın dedi ki:

  Kısa zamanda Uzman.tv’nin tahtını sallayacak gibi. Ama unutulmamalıdır ki, Uzman.tv’nin videoları çok kaliteli olmasa da, her konuda bir çok kategoride bilgilendirici videolar var. Bence bu aşamada, Cevap.tv video içeriğini arttırmak konusunda daha hızlı hareket etmeli.

Bir Yorum Yazın