Nevzat Aydın: "Yemeksepeti'nin verdiği güven ile dikey tarafta devam ediyoruz"
Webrazzi TV

Nevzat Aydın: "Yemeksepeti'nin verdiği güven ile dikey tarafta devam ediyoruz"

girisimcilik-zirvesi-logo Yemeksepeti CEO'su Nevzat Aydın, Girişimcilik Zirvesi 2013'e katılan isimler arasındaydı. Etohum'da bu sene oyun ve mobil trendinin daha fazla öne çıktığını ifade eden Nevzat Aydın, dikey e-ticaret girişimi projelerinin azaldığını söylüyor.

Nevzat Aydın, Yemeksepeti'nin kısa bir süre önce yayına aldığı İrmik, Lokum ve Papyon'un 2013 yılında çok başarılı olacağını tahmin ettiğini dile getiriyor.

Yemeksepeti girişimlerinden, Etohum'a katılan projelere kadar farklı konularda konuştuğumuz Nevzat Aydın röportajımızı kaçırmayın.

Girişimcilik Zirvesi 2013′te gerçekleştirdiğimiz diğer röportajları buradan izleyebilirsiniz.

Yorumlar (2)
 1. Hakan Hakan

  Nevzat bey internette yatırım yapan & yapacak herkesin gıbta ettiği birisi. yemeksepeti.com'daki başarısı herkeste benzer bir başarıyı yakalama hayali uyandırıyor. Belki herkes katılmaz bilemiyorum ama, Nevzat bey bu başarılarını sempatik ve babacan bir tavırla birleştiremedi. Ben ne zaman bir ekranda boy gösterse nevzat beyi takip ederim, ondan öğrenilecek çok şey var, ama hep bir mağrur duruşu sergiliyor. Bu da, şahsen bende, başarısını gölgeleyen bir iticilik oluşturuyor. Tamamen kişisel bir duygu, herkeste böyle değildir eminim. Hatta bazıları "o mağrur olmayacak da kim mağrur olacak" da diyebilir.

  Ama ben büyüklerin şu sözlerinin nevzat beyde bir yansımasını görmek isterdim şahsen "küçüklerde küçüklüğün alameti büyük görünme arzu, büyüklerde büyüklüğün emaresi küçük görülme, hiçlik arzusudur."

  Çok tasavvufi bir yaklaşım olduğunun farkındayım. Ama internet yatırımcılığına bir duygu katılacaksa ben bunu bizim memleketimizden çıkacak başarılardaki tevazuyla göreceğiz diye düşünüyorum.

 2. Isa Koç Isa Koç

  Ben bu adama bi ısınamadım gitti. Bir insanın yüzüne baktığında onun samimi ve icten bakışı insanın yüreğini ferahlatır ama ben bu adamı ne zaman görsem canım sıkılıyor, haberlerini okumak istemiyorum. Ama eğer kendisi okuyorsa lütfen bunları dikkate alıp insanlara karşı daha samimi olsun.

  Tabi bu bizi daha kolay ütmesi için bir tavsiye değil bizlere daha sıcak yakından yaklaşması için bir tavsiyedir.