Android Geliştirici Günleri, 14 - 15 Haziran tarihlerinde düzenlenecek

Android Geliştirici Günleri, 14 - 15 Haziran tarihlerinde düzenlenecek

Webrazzi olarak bizim de İletişim ve Medya Sponsoru olduğumuz Android Geliştirici Günleri (AGG), 14 ve 15 Haziran 2013 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecek.

Öncelikle geçtiğimiz yıl düzenlenen Android Geliştirici Günleri 2012’ye yakından bakacak olursak; 2 ayrı güne yayılan etkinliğe yaklaşık olarak 700 kişi katıldı. Etkinlik aynı anda 2 oturum formatında geçerken 30 adet sunum düzenlendi.

Organizasyonun temel amaçlarından biri, Türkiye'deki mobil geliştiricilerin ilham alabilecekleri, motive olabilecekleri bir 2 gün geçirmeleri. Ayrıca organizasyon ekibi AGG 2013'ün global bir bakış açısının da olmasını istiyor. Bu anlamda organizasyon ekibinde yabancı destekçilerin bulunduğunu da hatırlatalım.

android-gelistirici-gunleri-2012

Geçen sene gerçekleşen sunumlara biraz daha detaylı bakacak olursak Osman Köycü'nün gerçekleştirdiği Açık Kaynak Kodlu Mobil Analiz Uygulaması Count-ly, Bedirhan Uygun'un imzasını taşıyan Güvenli Android Uygulama Geliştirme ve Fahrettin Ateş'e ait olan Mobil Dünyada NFC başlıklı sunumlar dikkatleri çekiyor diyebiliriz. AGG 2012'de gerçekleşen diğer sunumlar için ise şurayı ziyaret edebilirsiniz.

AGG 2013'de konuşmacı olmak isteyenlere

Siz de AGG 2013 programı dahilinde konuşmacı olarak yer almak istiyorsanız şu sayfayı inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. AGG 2013 dahilinde yapılacak sunumlar geniş bir havuzdan konuları içeriyor olacak. Mobil ödeme, bulut bilişim, GWT, oyun geliştirme, Android uygulama geliştirme, HTML5 dikkat çeken başlıklardan bazıları.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.