Webrazzi Konferansları 2013 takvimi belirlendi - Yerinizi hemen ayırtın!

Webrazzi Konferansları 2013 takvimi belirlendi - Yerinizi hemen ayırtın!

Webrazzi Summit'in ardından 2013 takvimi için çalışmalara hemen başladık. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi tematik konferanslarla başlayacak olan Webrazzi Konferansları'nda yılın ikinci yarısını şimdilik sadece Webrazzi Summit'e ayırdık.

E-ticaret, Dijital, Mobil ve Startup olmak üzere 4 ana konuya odaklanacak olan Webrazzi Konferansları, geçmiş yıllarda olduğu gibi yine alanında uzman ve sektörün önemli isimlerinin katılımlarıyla gerçekleşecek.

Webrazzi Summit'in yine Ekim ayında olacağını da şimdiden paylaşalım. Tam tarihi ise kısa süre içerisinde sizlerle paylaşacağız. ;)

Tam gün sürecek olan ve sadece tek bir ana konunun konuşalacağı tematik konferanslarımızın her birinde 500 kişilik kontenjanımız bulunuyor. Bilet satışlarına bugün itibarıyla başladığımız konferanslar hakkında detaylı bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

webrazzi-eticaret13Türkiye E-Ticaret pazarının bugünü ve geleceğini tüm gün boyunca sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla tartışmaya açıyoruz. 20 Şubat 2013 tarihinde gerçekleşecek olan Webrazzi E-Ticaret’13 konferansı kapsamında Türkiye ve dünyadan katılımcılar önemli konuşmacıları dinleme ve iş bağlantıları kurma şansı yakalayacaklar.

webrazzi-dijital1320 Mart 2013 tarihinde Point Hotel Barbaros'da gerçekleşecek Webrazzi Dijital'13 konferansı, Türkiye Dijital Reklam ve Pazarlama dünyasını bir araya getirecek. Sektörün öncülerinin hem konuşmacı hem de katılımcı olarak yer alacağı Webrazzi Dijital'13'ü kaçırmayın!

webrazzi-mobil1317 Nisan 2013 Çarşamba günü Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşecek olan Webrazzi Mobil’13 konferansı internet sektörünün önde gelen profesyonellerini biraraya getiriyor. Mobil uygulamalar, mobil ödeme, mobil oyun ve daha birçok konunun tartışılacağı bu konferansta yerinizi ayırtmayı unutmayın!

webrazzi-startup13Türkiye ve dünyadan yatırımcılar ve internet girişimcileri 22 Mayıs 2013 tarihinde Webrazzi Startup'13'te buluşacak, networking imkanlarıyla iş ortalıkları kurulacak, tüm gün boyunca ekosistemin bugünü ve geleceği konuşulacak. Şimdiden yerinizi ayırtın!

Yukarıda paylaştığım konferanlarımızı ve tarihlerini hızlıca özetlemem gerekirse;

Webrazzi E-Ticaret’13 Konferansı – 20 Şubat 2013, Point Hotel Barbaros

Webrazzi Dijital’13 Konferansı - 20 Mart 2013, Point Hotel Barbaros

Webrazzi Mobil’13 Konferansı - 17 Nisan 2013, Point Hotel Barbaros

Webrazzi Startup’13 Konferansı – 22 Mayıs 2013, Point Hotel Barbaros

Webrazzi Summit Ekim 2013'te gerçekleşecek

Webrazzi’nin gerçekleştirdiği etkinlikler arasında tarihi en çok merak edilen şüphesiz Webrazzi Summit… Ekim 2013′te gerçekleştireceğimiz Webrazzi Summit için net tarihi önümüzdeki günlerde özel olarak paylaşacağız.

Geçmiş senelere kıyasla çok daha büyük bir organizasyon planladığımız için biraz daha süreye ihtiyacımız var. ;)

Sponsor olmak ister misiniz?

Webrazzi Konferansları (E-ticaret’13Dijital’13, Mobil'13Startup’13) ve Webrazzi Summit için sponsor görüşmeleri de bu hafta itibariyle başladı. Sponsor olmak isteyen firmalar etkinlik (at) webrazzi.com adresinden sponsorluk dökümanını isteyebilirler ya da detaylı bilgi için Webrazzi Etkinlik sitesinden ilgili konferansın sponsorluk sayfasını inceleyebilirler.

Tüm konferanslarımızla ilgili detaylı bilgiyi etkinlik.webrazzi.com adresinden alabilir ve kaydınızı şimdiden gerçekleştirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.