Girişim Ofisleri'nde bu hafta MedyaNet'i ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta MedyaNet'i ziyaret ettik

girisim-ofisleri-logoGirişim Ofisleri'nin bu haftaki bölümünde MedyaNet ofisini ziyaret ettik. Türkiye'nin önde gelen dijital reklam şirketlerinden biri olan MedyaNet ofisini şirketin Genel Müdürü Rima Erdemir ile gezdik.

MedyaNet markasının altında yer alan reklam ürünlerini ve bu ürünleri geliştiren ekiple gerçekleştirdiğimiz kısa röportajlarda, dikkat çekecek birçok bilgiyi şirketin en yetkili ağızlarından aktarıyoruz. MedyaNet'in Trump Towers'ta bulunan eğlenceli ofisi ve şirket hakkındaki ayrıntıları videoda bulacaksınız.

Girişim Ofisleri’nin diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (18)
 1. Hep rakamlardan bahsetmişsiniz bilen biliyor zaten neden kendinizi düşürüyorsunuz ki....

 2. Tam 3 saat 15 dakikalık bir sınavdan çıkınca kafamı rahatlatmak için isteyeceğim şeydi, tam zamanında yayımladınız teşekkürler.

  Daha videoyu izlemedim ama Ümit Abi'nin başarılı sunumuyla güzel bir tanıtım izleyeceğimden eminim. :)

 3. Sayenizde Ufkumuz her geçen gün daha da açılıyor..Teşekkürler WEBRAZZİ

 4. Sizce MedyaNet bir girişim mi? Arkasında DOL olmasa ne yaparlardı merak ediyorum.

  1. Metelixiz Web Tasarım Metelixiz Web Tasarım

   Güzel yorum. DOL bünyesine hangi firmayı alırsa alsın coşturur. Para var, Medya var e ozaman daha çok para var. Huzurda bunlarla gelir herhalde ;)

  2. Onur Ömer Onur Ömer

   kesinlikle katılıyorum sana bu tarz siteler bencede girişim değil sonuçta büyük güçler...

  3. Ibrahim Ibrahim

   Katılmamak elde değil

 5. Sinan Ülgen ( Borepunk ) Sinan Ülgen ( Borepunk )

  Biraz reklama kaçar yanı gibi birşey gördüm ama bilemiyorum artık , özellikle Medyanet 360 Facebook sayfamızdan bizi takip edin derken sanki önceden ezberletilmiş mi düşücesi vardı içimde. Birde sunumda yardımcı olan hanfendi sanki çok ııılıyormuş gibime geldi.

  Ne yalan söyleyeyim şuana kadarki en iyi ropörtaj Nevzat Aydınla yapılan Yemeksepeti.com ziyareti gibi geldi bana , gittigidiyor bile o kadar güzel değildi.

  Çok klasik bir ofis ortamı yapmakla beraber bana en ilginç gelen o mini toplantı odasındaki kahve mekanı oldu , doğru saatte doğru kahveler :)

 6. Daha farklı birşey beklerdim. Piyasdaki diğer dijital reklam ajanslarından tek farkı Doğan bünyesinde olması anlaşılan

 7. Ahmet Ahmet

  Biri "monitize" etmek nedir açıklarsa çok sevinirim.

  1. Şarkıdaki gibi düşün: moni moni moni, always sony ;)

 8. Daha önceden çalışanlara neler söyleyeceklerini listelemişler tarzı bir video izledik. Belki de Girişim Ofislerinde ki en negatif bölüm buydu..

 9. Nurullah Nurullah

  Arkada DOL, dolgun maaş kaliteli yazılımcılar = başarı bence daha başarılı birey olarak yeniliklere ve ilklere imza atan girişimcilere daha fazla yer vermelisiniz, nedenine gelince medyanetin relama ihtiyacı yok ayrıca aynı şartlarda aynı başarıları elde edebilecek sayısız insan var

  iyi çalışmalar.

 10. Tayfur Tayfur

  Özet: Portal.

 11. Canlıizletv Canlıizletv

  Normal bir girişim ofisi ziyareti olmuş bence.Benim webrazziden istediğim bir şey var.O da biraz sıfırdan girişimlerin gösterilmesi.Yani arkasında büyük şirketlerin olmadığı kendi çapında ufakda olsa kendi başına zorluklarla büyümüş şirketlerin ofislerini yayınlamaları.Eminim benim gibi düşünen bir çok arkadaş vardır.Örneğin; Bir üniversite öğrencisinin yaptığı, maddi durumu normal birilerinin yaptığı girişimler.Teşekkürler webrazzi.Devamını bekliyoruz :)

 12. Murat Murat

  Nasıl zengin çocuğu sevilmiyorsa arkasında büyük firmaların olduğu şirketlerde sevilmiyor arkadaş. Biz bunları değil, zoru başaranları görmek istiyoruz.

 13. Faruk Faruk

  Ofislerinden önce web sitelerini yenileye idiler iyiydi.

 14. Bilişim Bilişim

  Doğan grubundanki kast sistemi ofise yansımış. Sistemli alt üst muhabbetine göre dizayn edilmiş statükonun egemen olduğu bir ofis.