Abdullah Gül şimdi de Instagram'da

Silikon Vadisi'ni karış karış gezen, Twitter'dan paylaştıklarıyla gündemi değiştiren Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, sosyal paylaşım platformlarını son sürat kullanmaya devam ediyor. Abdullah Gül'ün son katıldığı sosyal paylaşım platforumu ise Instagram oldu.

Abdullah Gül, yılın ilk günü Twitter'dan Instagrama katıldığını duyurdu. "2013 yılının ilk gününde sizlere yeni bir haber vermek istiyorum" diyen Abdullah Gül, "Youtube, Flickr, Facebook ve Twitter'dan sonra Instagram'ı da kullanmaya başladım" diye konuşuarak, Instagram'a katıldığını duyurdu.

Abdullah Gül, bu duyurunun ardından Instagram ile ilk paylaşımlarını yapmaya başladı. 'cbabdullahgul' kullanıcı adıyla Instagram'da yer alan Abdullah Gül, "2012 yılından aklımda kalan 10 fotoğrafı" paylaştı.

1 saatte 3 binden fazla takipçisi oldu

Çankaya Köşkü'nden 23 Nisan Çocuk Şenliği'ne kadar 10 fotoğraf paylaşan Abdullah Gül'ün, Instagram hesabını duyurmasının ardından bir saat içerisinde 3 binden fazla takipçisi oldu. Şu anda ise 7 bin 958 takipçisi bulunuyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Abdullah Gül'ün şu anda paylaştığı fotoğraf sayısı 10. Ancak Abdullah Gül'ün fotoğraf sevdası hemen hemen herkes tarafından bilinen bir gerçek. Cumhurbaşkanı yurtiçi ve yurtdışında katıldığı tüm gezilerin fotoğraflarını sık sık Twitter üzerinden paylaşıyordu. Görünen o ki; Abdullah Gül artık fotoğraf paylaşımı konusunda Instagram'ı tercih edecek.

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Instagram hesabını buradan takip edebilirsiniz.

İşte Abdullah Gül'ün Instagram ayak basar basmaz paylaştığı 10 fotoğraf

abdullag-gul1 "2012'nin ilk karının düştüğü gece Çankaya Köşkü."

abdullag-gul2 "Türkiye-Afganistan-Pakistan Üçlü Zirve Süreci 7. Toplantısı sonrasında misafir devlet başkanları ile basın toplantısı."

"10. Türkçe Olimpiyatlarına katılan misafir ülke çocuklarıyla beraber Çankaya Köşkü'nde."

"Adıyaman’da vatandaşlarımızın yoğun ilgisi aklımda kaldı."

"Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kars’ta gerçekleştirdiği 2012 Kış Tatbikatı’nda Genelkurmay Başkanı’mız ve Mehmetçik ile beraber."

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kars’ta gerçekleştirdiği 2012 Kış Tatbikatı’nda Genelkurmay Başkanı’mız ve Mehmetçik ile beraber. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kars’ta gerçekleştirdiği 2012 Kış Tatbikatı’nda Genelkurmay Başkanı’mız ve Mehmetçik ile beraber.

"2012 Ocak ayında Ankara’daki yoğun kar yağışı sonrası beyaza bürünen Çankaya Köşkü’nde kartopu oynarken."

"Doğubeyazıt’taki İshak Paşa Sarayı’nda incelemelerde bulunurken, Hayrünnisa Hanım ile çekilen fotoğrafımız."

"Koruma başkanlığımızda görev yapan bomba arama köpekleri Ateş ve Barut, eğitmenlerinin gözetiminde Tarabya Yerleşkesi’nde karın keyfini çıkarıyor."

Çeşme ziyaretimde karşılaştığım sevimli bebek hala aklımda.. "Çeşme ziyaretimde karşılaştığım sevimli bebek hala aklımda."

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.