Reklam Mühendisi ile tek ürün e-ticaretine farklı bir bakış

Reklam Mühendisi ile tek ürün e-ticaretine farklı bir bakış

Geçmişi 2010 yılına dayanan Reklam Mühendisi, Kasım ayında hayatına başlayan e-ticaret girişimlerine özel bir girişim. Projeyi kısaca, tek ürün satan e-ticaret sitesi açmak istenlere komple bir yönetim sistemi şeklinde tanımlayabiliriz.

Mehmet Atıf Karaca ve Mahmut Engin Karaca'nın kurucu ortakları olduğu girişim, bir İnternet Reklam Paketi markası. Firmanın 8 yılı aşkın süredir devam eden internet reklamcılığı ve e-ticaret şirketlerine özel danışmanlık deneyimini bu üründe topladığını söyleyebiliriz.

E-ticaret projenizin en çok tercih edilen ürünlerini, ayrı ayrı tek ürün siteleri haline getirmenin daha yararlı olduğu fikrine dayanan Reklam Mühendisi, tek ürün ile e-ticaretin daha karlı, ama yönetiminin de daha zor olduğunu düşünüyor. İşin yönetim boyutundaki zorluklarını üstlenen girişim, kullanıcılarını tek ürün ile e-ticaretin nimetlerinden yararlanmaya davet ediyor.

Reklam Mühendisi ile gün sonunda hangi siteniz daha çok sipariş almış, hangi reklam kanalınız daha verimli gibi konularda genel değerlendirme yapabiliyorsunuz. Yapacağınız reklam yatırımlarını da kolayca belirlemeniz mümkün. Bunlara ek olarak Reklam Mühendisi bünyesindeki sitelere sunucu ve tasarım noktalarında da destek veriyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak müşteri hizmetleri anlamında da çeşitli seçenekler mevcut. Ürünün tüm detaylarına ve fiyatlara ise şuradan ulaşabilirsiniz.

reklam-muhendisi-tek-urunEğitimlerini mühendislik üzerine alan kurucu ortaklar, Google Adwords ve genel olarak internet reklamcılığının sahip oldukları mühendilik ruhu ile fazlasıyla uyuştuğunu; ayrıca zaman içinde kendilerine ilham kaynağı olduğunu söylüyorlar.

Yazılım süreci yaklaşık olarak 2 yıl süren Reklam Mühendisi'nde şu an 200 civarı işletme, demo hesabını inceleyip kayıt sürecini başlatmış durumda. Ayrıca Reklam Mühendisi'nin 2013 yılının 2. çeyreğinde global bazı hedeflerinin bulunduğunu da söylemiş olalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.