Samsung Dijital Pazarlama Müdürü Ömer Suner: "Samsung'un ön ödemeli kartları geliyor"
Webrazzi TV

Samsung Dijital Pazarlama Müdürü Ömer Suner: "Samsung'un ön ödemeli kartları geliyor"

Ömer Suner

Webrazzi Ödeme Sistemleri’12 Konferansı’nda Samsung Türkiye Dijital Pazarlama Müdürü Ömer Suner, Samsung'un Katma Değerli Servisleri ile ilgili gerçekleştirdiği sunumun hemen ardından Webrazzi TV'ye de bir röportaj verdi.

Ürün anlamında Samsung'un globaldeki ve dünyadaki başarısından bahseden Suner, katma değerli servislerin ve içeriğin ürünlerin tasarımlarından, dış görünüşlerinden çok daha önemli olduğunun altını çizdi ve kullanıcılar için de önemli olan içerik konusuna vurgu yaptı.

Uygulama ekosistemindeki mobil ödeme ve kredi kartı tercih oranlarından bahseden Suner, röportajında Samsung'un çok yakında piyasada olacak ön ödemeli kartlarının da müjdesini vermiş oldu. Samsung'un katma değerli servislerini biraz daha yakından tanımak isterseniz röportajı izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Yorumlar (1)
  1. Enver Gökmen Enver Gökmen

    saçmalık kimse samsung servislerini kullanmıyor. Kullanmayacak ta. Google birşeyler yaparsa samsung da uyarlar. Yazılımdan anladıkları yok. Apple sevmeyen birisi olarak samsung şuanda tutarsız şekilde ama iyi gidiyor. yazılımla cihaz, servisler tam örtüşmüyor. bu ileride daha fazla soruna yol açacak. Güzel özellikler var ama detaylarda can sıkıcı durumlar ile karşılaşıyoruz. S3 rehberi nasıl yavaş olur arkadaş böyle bir mantık var mı? daha rehberi çalışmayan telefon? 1.4 ghz dört çekirdek diyoruz rehber açmak 3-4 saniye sürüyor. Valla eski samsun açılır kapak telefonum rehberi daha hızlıydı :) Bunun formülü kullanıcılar mı düşünecek. yok harici rehber uygulasıymış. madem haricisi yapıyor samsung rehber uygulaması neden bunu yapamıyor?

    Bir de samsung android seçerek kendi cihazları ile çelişiyor şu anda. Aynı marka olup birbirini tanımayan cihazlar komik olmayacak mı? Apple ile kıyaslanan bir firma olarak bu mantık hatalarından bir an önce kurtulması gerekiyor. google ev aletlerine de android'i sokacak yada samsung kendi yapcak bunu ancak bunun için de biraz zamana ihtiyaç var.

    Neyse yiğidi öldür hakkını yeme : yıllardır hayalini kurduğum android güzel bir camera yapmışlar. işte bu ! olmalıydı. İyi yapılıp pazarlanmalıydı. tebrikler. Ama yetmez android TV, Buzdolabı, Çamaşır Makinası ve PC de isteriz. hepsi konuşsun anlaşsın. Akıllı Olsun !