Girişim Ofisleri'nde bu hafta Pera Bulvarı'nı ziyaret ettik
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde bu hafta Pera Bulvarı'nı ziyaret ettik

girisim-ofisleri-logoGirişim Ofisleri'nin bu haftaki bölümünde Pera Bulvarı'nın ofisini ziyaret ettik. Ev dekorasyonu ve gurme lezzetler konusunda faaliyet gösteren bir özel alışveriş sitesi olan Pera Bulvarı'nda Ümit'i şirketin ortakları Emre Kızıl, Jason Graham ve Tunç Özcan karşılıyor.

Şirketin genel müdürü Tunç Özcan tarafından konuk edilen ekibimiz, şirketin 10 gün önce taşındığı Ümraniye'deki ofisini gezdi. Toplam 21 kişinin çalıştığı Pera Bulvarı'nın Alaçatı'da bir de fiziksel mağazası bulunuyor. Şirketin nasıl çalıştığını detaylıca görebileceğiniz programımızı keyifle izleyeceğinizi tahmin ediyorum.

Girişim Ofisleri'nin diğer bölümlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (12)
 1. daha önce hiç görmemiştim bu siteyi. acaba reklamlarını ne şekilde yapıyorlar? google? facebook?

 2. Murat Çoşmaz Murat Çoşmaz

  Ekip tahmin ettiğimden çok küçükmüş 21 kişi bu operasyon için çok az değil mi?

  1. Murat Karlı Murat Karlı

   Aslında doğru, bu operasyonu yönetmek için 50 kişi falan olmak gerekir. İyi yönetildiklerini ve çok verimli çalıştıklarını tahmin ediyorum, yönetim ekibi de oldukça tecrübeli görünüyor. Bazı alanları outsource etmiş de olabilirler.

 3. Açıkcası hem web sitelerini hemde ofislerini beğenmedim

  1. Cenk Şenol Cenk Şenol

   15 metrakarelik bir ofiste başlamışlar, sonrasında 200 küsür bir yere geçmişler. 10 gün önce buraya taşındık demişler. Ofisleri daha oturacaktır herhalde.

   Site ise oldukça üstün diyebilirim.

 4. Canlıtvizle Canlıtvizle

  Yeni duyduğum bir site.Tam olarak ne iş yaptıklarını hala anlayamadım.Kendileride tam olarak hangi işi yaptıklarını anlayamamışlar gibi.Sanki her açık gördükleri alana yönelmeye çalışıyorlar gibi bi durum var.Yani hedef bir kitle yok gibi.Çünkü farklı farklı alanlara yönelmişler bence.Ofis olarak düşünürsek de güzel geniş bir yer bana göre.Yazdıklarım eleştiri amaçlı değildir.Sadece tam bir hedef,bir işi benimserlerse daha iyi olacağını düşünüyorum.

 5. Ofisleri çok şirin, site ise Türkiyedeki biçok dekorasyon sitesinden çok daha farklı bir imaj çiziyor. Bence hoş...

 6. Bunların şikayetvar sitesindeki dosyaları epey kabarık. Benim şikayetim http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1481226 adresinde. Ne yaparsak yapalım sadece aşağıdaki cevabı yolluyorlar ve hiçbir şekilde ulaşılamıyorlar.

  Öncelikle Perabulvari.com’a göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Geçtiğimiz dönemde West Wing ile aramızda bir iş birliği anlaşması yapılmış olup, West Wing’i satın alma gibi bir durum mevcut değildir. Yapılan bazı anlaşmalara rağmen Perabulvari.com ve West Wing birbirinden ayrı firmalardır. West Wing’in de bize iletmiş olduğu üzere, yükümlülüklerini yerine getireceklerini sanıyoruz. Görüşmemizde parça parça müşteri iadelerinin yapılacağını ilettiler. İadeleri belirli bir sıra ile yapılacağını iletmiş oldukları için, henüz iadeniz gerçekleşmemiş olabilir. Tamamen sorumluluk alanımızın dışında olmasına rağmen, yardımcı olabilmek adına şikayetinizi, bizde yönlendiriyor olacağız. Ancak alınacak aksiyonlar ya da prosedürler ile ilgili maalesef bize bilgi vermeyecekler.

  Eve giden bu en keyifli yolda tekrar görüşme dileklerimizle…

  Perabulvari.com Ekibi

  1. Şikayetimvar'daki şikayet sayılarına baktım da hiç fazla gelmedi bana. Ben de eski Westwing müşterisi olduğum için biliyorum, sizin şikayetiniz Pera Bulvarı ile ilgili değil, dolayısıyla Westwing'den Temmuz ayında satın aldığınız bir şey ile ilgili Pera Bulvarı'na şikayetimvar'da yazmak anlamlı olmamış bence. Şirketi satın almamışlar zaten, söylüyorlar da videoda. İkisi ayrı şirketler. Ben Pera Bulvarı'ndan da birşeyler aldım, mis gibi geldi.

   1. Sen bence perabulvari.com müşteri hizmeti ekibindensin :))

   2. Bende zaten satın alındı filan demedim. West Wing ile yapmış oldukları iş birliği anlaşması yüzünden Pera Bulvarı'nın başı ağrıyor. Ben kendilerini birçok kez bu konuda uyardım. "Sizinle ilgili olmayan bir konuda 'Perabulvari.com' markasını zedeliyorsunuz" dedim ancak hala botlarla cevap yazıyorlar ve ilgilenmiyorlar.

    Şikayetvar.com adresinde "pera bulvarı" diye aratırsanız benim gibi diğer kişileri görürsünüz.

    İş birliği anlaşması yaptığı firma yüzünden markası bu kadar zedelenen başka bir girişim hatırlamıyorum.

 7. Mahmut Abi Mahmut Abi

  Her şey tamamda fotograf çekimi için duvarı konsepte göre boyamak nedir yahu? Abicim perde falan ayarlayın farklı renklerde ne bileyim hem daha az zahmetli hem daha hızlı bir çözüm olmazmıydı.