Hiç operasyona girmeden de e-ticaret yapabilirsiniz: incir.com [500 Ücretsiz Paket]

Hiç operasyona girmeden de e-ticaret yapabilirsiniz: incir.com [500 Ücretsiz Paket]

LiveGo'nun kurucusu Yusuf Yıldırım, kısa süre içinde yeni projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. İncir.com adresinden hizmet verecek yeni servis, evinizde otururken birkaç tıklamayla e-ticaret sitenizi kurmanızı sağlıyor. Hem de tedarik, operasyon, müşteri hizmetleri, ödeme altyapısı gibi işler olmadan.

Daha çok bir affiliate networke benzeyen sistemi detaylandıracak olursak İncir.com'a üye olarak isterseniz kendi alan adınızla isterseniz incir.com alt alan adıyla e-ticaret sitenizi açıyorsunuz. Hemen bunun arkasından sistemin içerisinde bulunan 70 binden fazla ürünü e-ticaret sitenize dizmeye başlıyorsunuz ve her satışın karından %50 payınızı alıyorsunuz.

Yazının başında da bahsettiğim gibi MessengerFX olarak da bilinen LiveGo projesinin kurucularından olan Yusuf Yıldırım şimdilerde tamamen bu projeye odaklanmış. Eşiyle birlikte tamamen İncir.com'a odaklanan Yusuf Yıldırım, servisi açmadan önemli isimlerden melek yatırımını da almayı başarmış.

incir.com'de oluşturulmuş örnek site evineiste.incir.com

Enuygun.com kurucusu Çağlar Erol, Çiçeksepeti.com kurucusu Emre Aydın ve Kaan Karamancı'nın yatırımcı olarak yer aldığı şirkette popüler e-ticaret şirketlerinden Webdenal'ın da %15 ortaklığı bulunuyor. İncir.com'da satılan ürünlerin tedariği ve gönderilmesi konusunda Webdenal ile ortak bir operasyon kurgulanmış, bu şekilde ürünler güvenle teslim ediliyor.

Temmuz ayında kurulan şirketin şimdiye kadar arka plandaki yazılım ve operasyon tarafı oluşturmuş. Önümüzdeki haftalarda yayında olacak olan incir.com'un ilk yıl hedefi 3000 mağazaya ulaşmak olarak belirlenmiş.

"Webrazzi" koduyla ücretsiz paket alabilirsiniz!

Yetmiş binden fazla ürünün listelenebildiği sistemde, e-ticaret sitesi sahibi olmak için aylık 9.99 TL'den başlayan fiyatlarla üye olunabilecek ancak "Webrazzi" davetiye koduyla ön üyelik başurusu yapan ilk 100 500 kişi 6 ay boyunca ücret ödemeden sistemi kullanabilecek.

Sizin hesabınız üzerinden e-ticaret sitesini açan kullanıcılardan da belli bir yüzdeyle kazanç elde edebildiğiniz sistemin, ağ pazarlama üzerine de bir modeli bulunuyor. Ancak bu konunun detayları açılış ile birlikte netleşecek.

E-ticaretin zorlu operasyon tarafına hiç girmeden evinizde otururken hayata geçirebileceğiniz e-ticaret sitenizle kazanç sağlayabileceğiniz İncir.com'da, müşterilere gönderilen ürün kutularının üzerine şirket logonuz da yapıştırılıyor. Türkiye e-ticaret pazarı büyümesini sürdürürken, bu sektöre zahmetsizce girmek ve sadece pazarlamaya odaklanmak isteyen girişimciler için doğru bir model olduğuna inandığımız incir.com üzerinden farklı yöntemlerle yüksek kazanç rakamlarına ulaşmak mümkün olacaktır.

Siz de açıldığı zaman ilk haberdar olmak ve ilk altı ay ücretsiz olarak sistemi kullanmak isterseniz ön kaydınızı "Webrazzi" davetiye kodu ile yapabilirsiniz.

Güncelleme: incir.com kurucusu Yusuf Yıldırım yorumlarda yaptığı açıklamayla ücretsiz paket davetiye sayısını 500'e yükselttiklerini belirtti.

Yusuf YILDIRIM: Öncelikle bu güzel yazı için Webrazzi’ye ve yoğun ilgi ve yorumlar için takipçilerine tüm incir ekibi olarak çok teşekkür ediyoruz. İlk aşamada 100 davetiye sözü vermiştik fakat tahminlerimizin çok üzerinde 400′e yakın başvuru aldık. Bizde bu yoğun ilgi karşısında teşekkür edebilmek için ilk 500 başvurunun hiçbirini geri çevirmemeye karar verdik fakat tabiki yetişebildiğimiz ölçüde ve sıra ile açıyor olacağız mağazaları. Bu konuda sabrınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.