Dijital İşler'de bu hafta Aviva Türkiye, Windows 8 ve Jam For Chrome'a yer verdik
Webrazzi TV

Dijital İşler'de bu hafta Aviva Türkiye, Windows 8 ve Jam For Chrome'a yer verdik

Dijital İşler'in bu haftaki bölümüne Aviva Türkiye'nin Artık Söz Sende isimli kampanyasıyla başlıyoruz. Aviva Türkiye'nin sayfasında başlatılan Facebook kampanyasında ziyaretçilerden kaskolarına eklemek istedikleri durum soruluyor. Kampanyayı duyurmak için de oldukça eğlenceli bir video hazırlanmış.

İkinci kampanyamız Oslo'da gerçekleştirilen Windows 8 lansmanına ait. Oslo'da gerçekleştirilen kampanyada bir sokağa içerisi görünen bir bar tasarlanıyor önüne de ayakla basılabilecek bir düğme konumlandırılıyor. O an sokaktan geçen insanlar düğmeye basmalarıyla birlikte kendilerini partinin ortasında buluyor.

Bu haftaki programımızın son videosu Google'ın Jam With Chrome isimli 4 arkadaşınızla birlikte müzik yapmanızı sağlayan projesi. Bir HTML5 uygulaması olan Jam with Chrome uygulamasında müzik yapmayı beceren olursa yorumlarda paylaşmalarını bekliyoruz. :)

Siz de dijital işlerinizi [email protected] adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. merhaba

    bende samsung galaxy wonder var. webrazzi tv deki videoları izleyemiyorum. izleyebilmem için bir uygulama mı yüklemem gerekiyor telefona.

    cevaplarınızı bekliyorum. iyi günler.