TurkishWIN'in Yolculuk etkinliği başladı [Canlı Yayın(dı)]
Etkinlikler

TurkishWIN'in Yolculuk etkinliği başladı [Canlı Yayın(dı)]

TurkishWIN'in "Yolculuk" isimli etkinliği başladı. Türk kadın profesyonelleri ve girişimcileri buluşturmayı amaçlayan uluslararası bir ağ olan TurkishWIN'in bu akşamki etkinliğinde; Drexel Üniversitesinden akademisyen Banu Onaral, Young Guru Academy'den Duygu Kayaman, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nden Dr. Itır Erhart ve Tarimsalpazarlama.com kuurucusu Tülin Akın konuşmacı yer alacak.

Bir saat sürecek olan etkinliğin sponsorları ise AkampusBorusan HoldingIltek MediaJCI Turkey, MicrosoftTurkcell and Webrazzi.

Güncelleme: Canlı yayın sona erdi izlediğiniz için teşekkürler.

Yorumlar (2)
  1. Tasarimsalpazarlama.com yeni bir pazarlama türü mü :)bir de tarimsalpazarlama diye birşey varmış.

  2. Hakan Yalçın Hakan Yalçın

    Bayanların her ekolojik denge içerisinde desteklenmesi onların ekonomik anlamda dik durmasını sağlayıp yaşam karşısında daha az kırılgan bir savunma sistemine sahip olup , daha fazla kendileri olabilmelerini , güçlü olabilmelerini eşitlik ve demokrasi adına savunmalıyız.

    Ata erkil toplumunun negatif yönlerini belki bu şekilde biraz bastırabiliriz.

    Ataerkillik, erkek otoritesine dayanan bir tür toplumsal örgütlenme düzenidir. Bu düzenin temelini erkeğin üstünlüğü fikri oluşturur; soy erkekler tarafından belirlenir, hakimiyet erkeklerindir. Bu toplumlarda erkeklere kadınlardan daha çok saygı gösterilir. Bu erkek üstünlüğü ilkesi etrafında, toplumun kültürü, adetleri, inancı ve mitolojisi, anaerkil düzenli toplumunkinden farklı bir biçim oluşturur.