Webrazzi Summit Programınızı Oluşturun!
Etkinlikler

Webrazzi Summit Programınızı Oluşturun!

Webrazzi Summit'te bu yıl tam 50 oturum ve 68 konuşmacımız bulunuyor. İlk kahve arasının ardından 4 paralel salonda birden devam edecek olan Webrazzi Summit'te katılımcılarımızı zorlu bir program akışı bekliyor.

Etkinlik anında paralel oturumlar arasında seçim yapmak zor olacağı için sizlerin işini kolaylaştırmak adına oldukça basit bir araç hazırladık.

İlgi alanlarına göre kendi programlarını oluşturmak isteyen Webrazzi Summit katılımcıları, Program sayfasında katılmak istedikleri oturumları seçtikten sonra programın altındaki "Seçtiğim oturumlarla programı oluştur" düğmesine tıklayarak kendi programlarını .pdf formatında indirebilir sonrasında ise yazdırarak yanlarında getirebilirler. 

Webrazzi Summit'e artık sadece saatler kaldı ve mesailer de bitmek üzereyken yarınki konferans için kendi programınızı oluşturmanızı ve yazılı olarak yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz. Yoksa yüksek katılımlı etkinlik alanında yönününüzü bulmakta zorlanabilirsiniz. :)

Webrazzi Summit etkinlik program oluşturma aracına buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (3)
  1. TR deki hiç bir konferansda bu tip ince detaylara girilmez. Tebrikler!

  2. Aslı Aslı

    Cok kullanışlı bir araç olmuş gerçekten... oturum değiştirmek istendiğinde bazı session'ların başlangıç ve bitiş zamanları birbirine paralel olmuyor (15 dk'lık farklar) program yaparken tek zorlanılabilecek konu bu bence...

  3. Pdf olarak indirip ciktisiyla gelmek mi? Yil olmus 2012 hala ne kagidi, mail adresime gondersin ordan kontrol edeyim, hatta google calendara eklesin oturum onceleride mail gonderim ayarini yapacak bi sistem olaydi iyiydi.

    Evet gelemiyorum, bende burdan tas atayim dedim :-D