Basın toplantısı sonrasında Nevzat Aydın ile yatırım sürecini konuştuk
Yatırım

Basın toplantısı sonrasında Nevzat Aydın ile yatırım sürecini konuştuk

Yemeksepeti'nin General Atlantic'ten aldığı 44 milyon dolarlık yatırım haftanın en önemli haberiydi. Canlı yayın ile sizlerle paylaştığımız basın toplantısı sonrasında Yemeksepeti kurucu ortağı ve CEO'su Nevzat Aydın ile kısa bir söyleşi yaptık.

Yatırım süreci ve bu yatırımın Türkiye interneti için önemini konuştuğumuz keyifli söyleşimizi yukarıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar (7)
 1. Kendi sektöründe dünyada bir güç yaratabileceğine inanıyorum. Nevzat Beyi ve Ortaklarını tebrik ediyorum.

 2. tamam nevzat bey iyi bir insan ama bana çok itici geliyor yahu, neden hep bu kadar kasıntı konuşuyor.

  1. Ahmet Sayar Ahmet Sayar

   Sadece sana değil, bana da öyle geliyor ve dikkatimi geçen bir noktada elindeki kupası ofisinin tanıtımında da aynı görüntüler vardı. İyi niyetine sözüm yok fakat seninle aynı fikirdeyim.

 3. yemeksepeti.com eğer bir gün İMKB'de yer alırsa şirket hisselerinizi düzenli olarak alıp yatırım yapacağım başarılarınızın devamını dilerim.

 4. Maç sonrası röportaj tadında güzel, keyifli bir konuşma, neyse ki 2.40 dk.tan sonra Nevzat Aydın'ı mikrofon tutma çilesinden kurtarmışlar.

 5. Ilker Ilgen Ilker Ilgen

  Türkiye de rakip olunacak bir alan değil şuan yemek siparişi.Çünkü pazarın lideri aynı zamanda pazarın yaratıcısı. İnternet kullanan herkes Yemek Sepeti diyor.

  Yemek Sepetine rakip olmak için 10 Milyon USD ve siparişlerin alınıp verilmesinde büyük bir teknolojik fark gerekiyor.

  Fiyatlamada izleyeceği sipariş miktarından değil, sipariş adeti üzerinden alacağı komisyon stratejisi ile yemeksepetine hızlı bir fark atabilir.

  Şuan yemeksepetinin alternatifini yaratmak yerel olarak gerçekleştirilecek bir proje ile denemek mümkün.

  1. Garip Garip

   Acıkınca.com Bu Dediğine Örnek .