Girişim Ofisleri'nde tüm bölümler bir arada [Kolaj Bölüm]
Webrazzi TV

Girişim Ofisleri'nde tüm bölümler bir arada [Kolaj Bölüm]

Webrazzi TV'nin en çok izlenilen programlarının başında gelen Girişim Ofisleri'nde şimdiye kadar 17 internet şirketinin ofisini gezmişiz. Yeni sezona başlamadan önce sizler için geçtiğimiz programlardan görüntüleri birleştirdiğimiz kısa bir klip hazırladık.

Türkiye internet pazarının önemli şirketlerini ziyaret ettiğimiz programımızda önümüzdeki bölümlerde de çok değerli şirketlerin ofislerinde sizlerle birlikte olacağız. Önümüzdeki hafta yeni bölümlerine başlayacağımız Girişim Ofisleri'nin yeni bölümlerini Perşembe günleri Webrazzi'de bulabilirsiniz.

Kısa süre içerisinde yeni bir arayüze ve altyapıya kavuşacak olan Webrazzi TV'de diğer programlara buradan ulaşabilir, Girişim Ofisleri'nin diğer bölümlerini ise buradan izleyebilirsiniz.

Yorumlar (6)
  1. Girişim ofisleri köşeniz olsun digital işler köşeniz olsun her biri çok güzel fakat bence yeni bir köşe daha eklemelisiniz. Bu köşede teknolojide yeni eğilimler köşesi olmalı. Yani bir hafta bulut, bir hafta apachenin yeni sürümü, bir hafta sanallaştırma bir hafta adobe cs6 vs. Bir de sosyal medya köşesi olmalı. Sosyal medyada geçen hafta en çok neler konuşuldu neler gerçekleşti falan. Başarılar.

  2. Kolaj bölüm ile bizi kandıramazsınız :) Her perşembe bekliyorduk yeni ofisleri :(

  3. Kasım Demirhan Kasım Demirhan

    01:46 daki nerenin ofisi ?

  4. Aynen iki haftadır tık yok. Kolaj felan diye bizi kandırmayın : ) Şuna Webrazzi Summit işlerinden vakit bulamıyoruz deyin gitsin. 1 ağustos'tan 7 eylüle kadar girişim ofisi yok. pivvv aman tanrım...

  5. Jet Bilgi Jet Bilgi

    Yeni bölümleri bekliyoruz.