Yeni iPhone yeni Apple kulaklıklarıyla gelecek
Teknoloji

Yeni iPhone yeni Apple kulaklıklarıyla gelecek

Apple'ın iPod ve iPhone'larla birlikte verdiği kulaklıklarını yenilediği bilgisi dün Vietnamca yayına yapan Tinhte.vn, blogunda görsel ve videosuyla birlikte yayınlandı.

Özellikle kulak içinde rahatsızlık yarattığı için sık sık kullanıcıların eleştirisine maruz kalan Apple kulaklıklarının, Eylül ortasında düzenlenecek etkinlikte yeni iPhone'larla birlikte tanıtılacağı tahmin ediliyor.

Sitede paylaşılan bilgilere göre Foxconn'un Vietnam fabrikasında üretilen yeni Apple kulaklıkları eski modeline oranla biraz daha küçük olacak ve kulakta acıya sebep vermeyecek.

Apple'ın büyük ürün çıkışı öncesi piyasaya sızan bu çeşit net görsellerin genellikle doğru olduğuna şahit olduk. Yeni iPhone hakkında sızan görselleri düşündüğümüzde de küçülmüş bağlantı noktası gibi değişiklikler büyük ihtimalle doğru çıkacak. Bu noktada teknoloji çevrelerinde dolaşan iPhone 5 ismi yerine aynen iPad'de olduğu gibi ürünün "Yeni iPhone" olarak isimlendirileceğini tahmin ediyorum.

Sanırım gerçeği öğrenmek için fazla beklememiz gerekmeyecek :)

Görsel Kaynak: Tinhte.vn

Yorumlar (4)
 1. Ozan Dikerler Ozan Dikerler

  önceki kulaklıklar gerçekten çok kötüydü + kenarlarında plastik hemen soyulduğu için bir kaç ay sonra çöpe atmak zorunda kalıyordunuz. iyi bir adım olmuş. umarım gerçektir

  1. Hasan Çolak Hasan Çolak

   Hocam bir kaç ayda çöpe atıyorsunuz orjinali 150 lira onun :) ben 3 senedir aynı kulaklığı kullanıyorum

 2. Hayrettin Hayrettin

  farklı görünümü ve ses çıkıs ayarları yapılabiliyor

 3. Ben iPod Touch 3'ün babam 1. Jenerasyon iPhone'un kulaklıklarını kullanıyor sorun yok :)