Davetlimsin.com: Takı takmanın 'online' yolu [Video Röportaj]
Webrazzi TV

Davetlimsin.com: Takı takmanın 'online' yolu [Video Röportaj]

Türkiye’deki girişim ekosistemine Ocak 2012’de ‘merhaba’ diyen İstanbul Melek Yatırımcı Merkezi (İMYM), ilk kez 21 Haziran'da düzenlediği kapalı etkinlikle bazı girişimci ve yatırımcıları bir araya getirmişti.

Farklı sektörlerden projelerin tanıtıldığı etkinlikte internet ve teknoloji sektöründen 3 girişim dikkatimizi çekti. Webrazzi TV ekibi, bu girişimlerle İMYM ofisinde söyleşti. İlk konuk, gelin ve damada online takı takılabilen davetlimsin.com'un kurucularından Barış Bıyıklı. Diğer Webrazzi TV röportajları için buraya tıklayın.

Yorumlar (4)
  1. İMYM'nin site tasarimi ve vektörel(!) karakterleri bir de üzerine davetlimsin.com'un site tasarimi beni bundan 15 yil önce, tasarimla yeni yeni tanistigim, ilk photoshop'u kullandigim günlere aldi götürdü. Ilkögretim tasarim yarismasindan firlamis gibi her ikiside. Bir de Embryonix in "hakkimizda" sayfasindaki "Embryoniks LTD. ŞTİ., kar amacı gütmeyen bir kuluçka programıdır." bölümüne baya bi güldüm.

    1. Çok mu komikti ?

  2. Bilişimden uzak birinin yatırım alması şaka gibi ey melek yatırımcılar bende en az bu kadar biilinçsizim benide bulunnnnn

  3. Barış Bıyıklı Barış Bıyıklı

    Eleştirileriniz için teşekkür ederim.