Javascript meraklıları Jstanbul’da buluşacak
Arama
Etkinlikler

Javascript meraklıları Jstanbul’da buluşacak

İnternet ekosistemimizde yazılım geliştiricilerin belli konular etrafında organize olabilmesi pek sık rastladığımız bir şey değil.  Neyseki son zamanlardaki yazılım maratonları bu durumu değiştiriyor ve Jstanbul etkinliği bu ay sonunda Javascript meraklılarını bir araya getiriyor.

Jstanbul (İstanbul JavaScript), adından da anlaşılacağı gibi, internet teknolojilerinde her geçen gün önemini artıran bir programlama dili olarak görülen JavaScript üzerine eğiliyor. 28-29 Temmuz’da Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenecek olan etkinlikte Türkiye’den ve yurtdışından toplam 14 konuşmacı yer alıyor.

Jstanbul konuşmacılarının bir kısmı…

Konunun uzmanı konuşmacılar ve katılımcılarla 2 gün sürecek etkinlikte Javascript ile mobil uygulama geliştirmeden yazılım güvenliğine varan farklı konular işlenecek. Etkinlik için yaklaşık 4 hafta var ama siz şimdiden yerini ayırtmayı ihmal etmeyin.

Kısa sürede gereken dikkati çekmeyi başaran etkinlik Jstanbul ekibi ve BÜ Bilgisayar Mühendisliği Kulübü’nün desteği ile düzenleniyor. Tart New Media ve Markafoni’nin sponsor olduğu Jstanbul’u biz de medya sponsoru olarak destekliyoruz.

Tüm konuşmacılara jstanbul.org/2012 sayfasından ulaşabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (13)
 1. Fatih dedi ki:

  Yazılım geliştrici olarak Türkiye’de ilk defa yapılacak olan JavaScript temelli bu etkinliği merkala bekliyoruz. Sponsor olan firmalara ve katılımcılara ile konuşmacılara teşekkür ediyoruz. Etkinlikte görüşmek üzere..

 2. Erkan dedi ki:

  ooouuwww işte buna gidilirrr.. ordayım!!!

 3. Mustafa dedi ki:

  Yurtdisinda bu tarz konferanslar siklikla yapilirken Turkiye’deki yoklugundan surekli sikayet ediyordum. Emegi gecenlere simdiden cok tesekkurler 🙂

 4. Ant Ekşiler dedi ki:

  Tim Branyen ‘i dinlemek için gidiyor olacağım.

  1. Fatih dedi ki:

   Diğer konuşmacılara da göz attın mı?

   1. Ant Ekşiler dedi ki:

    Backbone framework ile deneyimlerim oldu, fakat best practiceleri tam olarak bilmiyorum. Bu yüzden ilgim backbone olacak 🙂

  2. hh dedi ki:

   “Tim Branyen ‘i dinlemek için gidiyor olacağım.”
   eski Türkçe hali
   “Tim Branyen ‘i dinlemek için gideceğim.”

   ama bu daha kurumsal tabi, kuuul 🙂

 5. Levent Güneş dedi ki:

  Kayıtlar doldu mu? Kaç kişi katıldı acaba demeden alamıyorum kendimi…

 6. Göktuğ dedi ki:

  Ne çabuk kayıtları doldu cidden gitmek istediğim bir etkinlikti kötü oldu.

  1. Göktuğ dedi ki:

   Webrazzi olarak bu etkinliği canlı yayınlama olanağınız var mı acaba ?

 7. Cihad dedi ki:

  Arkadaş nasıl kayıtlar doluyor ya sabah baktım dolu akşam dolu kaç saatte kaç kişi katıldı ve kaçı gidecek acaba merak ediyorum!!!

Bir Yorum Yazın