Mobilike röportajı: Madvertise yatırımının perde arkası - Webrazzi TV
Mobil

Mobilike röportajı: Madvertise yatırımının perde arkası - Webrazzi TV

Türkiye'nin önde gelen mobil reklam ajansı Mobilike'ın çoğunluk hisseleri geçen Nisan ayında Almanya'nın en büyük mobil reklam ajansı madvertise tarafından satın alınmıştı. Mobilike'ın kurucu ortakları Şekip Can Gökalp ile Volkan Biçer, Webrazzi TV'ye bu önemli yatırımın perde arkasını ve gerçekleşme sürecini anlattı.

Yorumlar (3)
 1. Mehmet Akar Mehmet Akar

  Volkan veya Şekip Bey, bir sorum olacak. Türkiye'deki mobil reklam pazarını, affiliate'e ek olarak başka ne gibi yeniliklerle büyütmeyi düşünüyorsunuz?

  1. Mehmet Akar Mehmet Akar

   Hazır daha cevap vermemişken bir soru daha sorayım. Bağımsız geliştiricilerin reklam pazarındaki payı aslında çok büyük ama kendileri genelde sadece admob'u kullandıkları için bu büyüklüğün farkına varılamıyor ve bu yüzden de mobil reklam pazarına payları çok da dahil edilmiyor. Tüm bu bağımsız geliştiricileri bünyenize katmak için bir çalışmanız olacak mı?

   1. Şekip Can Gökalp Şekip Can Gökalp

    Mehmet selam,

    madvertise web sitesi üzerinden self-service şekilde üye olup SDK'mızı entegre edebilirsiniz. O dakikadan sonra tüm premium ve bulk reklam çalışmalarımıza dahil olmuş olursunuz. Bu bilginin daha fazla yayılması için de çalışmalarımız olacak ilerleyen dönemlerde. Daha detaylı bilgi için team-at-mobilike.com'a bir mail atabilirsin.

    İlgin için teşekkürler.