Samsung Türkiye'den dört blogcuyu Olimpiyatlar'a götürüyor [Başvuru Formu]
Etkinlikler

Samsung Türkiye'den dört blogcuyu Olimpiyatlar'a götürüyor [Başvuru Formu]

Samsung, 27 Temmuz-12 Ağustos arasında Londra'da gerçekleşecek olan 2012 Yaz Olimpiyatlarına Türkiye'den dört blogger / sosyal medya kullanıcısını götürecek. Yazının sonunda ön başvuru formunu bulabileceğiniz etkinliğin şu sıralar bilet bulmanın bile pek kolay olmadığı Olimpiyatlarda bulunmak için çok önemli bir fırsat olduğunu düşünüyorum. :)

Samsung Global Blogger Programı dahilinde hayata geçirilen projede dünyanın dört bir yanından blogger / aktif sosyal medya kullanıcıları seçilecek ve 2012 Londra Olimpiyatları'nda misafir edilerek olimpiyatlardan çeşitli içerikler hazırlamaları sağlanacak. (ağırlıklı olarak video olması bekleniyor)

Tüm dünyadan blogger ve sosyal medya kullanıcılarının katılımıyla gerçekleştirilecek programa Türkiye'den başvurular için aşağıdaki ön başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Programa katılmalarına uygun görülen adaylara daha sonrasında Samsung Türkiye tarafından e-posta ile geri dönülerek, adaylık için gerekli başvuru formlarını doldurmaları sağlanacak.

Güncelleme: Başvuru süreci tamamlanmıştır. Tüm katılanlara başarılar.

Yorumlar (3)
  1. Sanırım yoğun takipçi sayısına sahip olanlar tercih edilecek.

  2. spor blogculuğu yapan arkadaşların kazanacağı garanti. spor blogu olan ve bol video podcast içeriği olan kazanır :)

  3. Kim Aramış Kim Aramış

    Samsung globalden mail gelmişti bana İngilizce Londra'ya gidecek blogglerlar aranıyor, 30 saniyelik video ile başvurun diye. Ama başvuru yapabilecek ülkeler arasında Türkiye yoktur. Samsung Türkiye'yi bu anlamda etkinliğe Türkleri de dahil ettiği için tebrik ediyorum.