E-ticarette müşteriyi elde tutmak - Webrazzi E-Ticaret'12
E-Ticaret

E-ticarette müşteriyi elde tutmak - Webrazzi E-Ticaret'12

Webrazzi E-Ticaret'12 konferansının konuşmacılarından, euro.message CEO'su Altuğ İnci Türkiye'de e-posta gönderimlerinin e-ticarette kullanımına ilişkin veriler paylaştı. 2011'de Türkiye'de toplam 1.7 milyar e-posta gönderildiğini söyleyen İnci, bunun yüzde 50'sinin spam olarak işaretlendiğini vurguladı.

İnci'nin önemli veriler içeren sunumunun videosu yukarıda izleyebilirsiniz.

Yorumlar (1)
 1. Ayberk Ayberk

  Merhaba,

  Etkinliğinize katılmadım. Etkinlik videolarınızı buradan paylaşarak harika bir iş yapıyorsunuz, teşekkür ediyorum.

  Konuşmacılarınızı seçerken muhakkak ki niteliklerine göre seçiyorsunuz ama düzgün Türkçe ve hitabete de bir o kadar dikkat etmenizi bir çok kişi gibi bende arzu ederim.

  Bu videodaki konuşmacı (altuğ inci) Türkçe öğrenmiş bir yabancı veya yurtdışında doğmuş büyümüş bir gurbetçi olsaydı (nerede doğduğunu büyüdüğünü bilmiyorum ama uzun süredir Türkiye'de yaşadığını biliyorum), hiç bir problem yoktu...

  Yalnız ülkemizdeki yabancı yöneticiler hatta futbolculardan bile daha berbat bir Türkçe kullanan (hakikatte kullanamayan) bu tip konuşmacılara imkan vermemeniz ne kadar da güzel olur diye düşünüyorum. Bilmem katılır mısınız?

  Konuşmacının kullandığı yabancı terimlerin hepsini biliyoruz, hepimiz de kullanabiliriz. Siz yayınlarınızda böyle saçma bir dil (TR/ENG karışık) kullanabilirsiniz, konuşmalarınızda da... Videolarınızda böyle konuştuğunuzu görmedik... Bizde günlük hayatta kullanmıyoruz.

  İş şuraya geliyor, Ali Özen'in bu etkinlikte yaptığı konuşmada bir yer var: "ingilizcesi aklıma geldi ama itici olmamak için kullanmadım" diyor.

  Konuyu daha fazla uzatmayayım, siz bu işleri gayet iyi biliyorsunuz.

  Bir takipçiniz olarak bu konuyu değerlendirmenizi umuyor aynı zamanda bu yorumumu altuğ inci'yle de paylaşmanızı rica ediyorum.

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri