MutluButik.com: Kişiye özel oyuncak ve pasta siparişi

MutluButik.com: Kişiye özel oyuncak ve pasta siparişi

Yaşadığımız yüzyıl, üretimi kolay veya belli standartlarda üretilen ürünler için bir pazarlama çağı. Ancak öte yandan kişiye özel üretimler için de ilk adımların atıldığı bir dönem. E-ticaretin yükselişi her iki alandaki girişimcilerin önünü açıyor. Mutlubutik.com da bu fırsatı kullanarak çocukların hayallerini benzeri olmayan ürünlere dönüştürme şansı veriyor.

Erhan Kocabaş'ın kurucusu olduğu Mutlu Butik, özellikle çocuklar için özel bir üretim atölyesi olarak nitelendirilebilir. Özel günler için kullanıcılarının istediği özel pastaları yapan girişim, diğer kategoride ise çocukların kağıda döktüğü çizimleri Mutlu Butik'te görevli ev kadınlarının becerileriyle gerçeğe dönüştürüyor. Mutlu Butik ekibinde bir gıda mühendisi de bulunuyor.

Fikrin çıkış noktası Amerikalı ev kadını Wendy Tsao'nun Child's Own  Studio adlı blogunda yaptığı işler. Hem farklı bir hediye sitesi olarak hem de ev kadınlarına (veya bu tasarımları yapacak kişilere ) gelir kapısı olmak isteyen Mutlu Butik, pasta hizmetini şimdilik sadece İstanbul'da sunuyor ama özel oyuncak siparişini Türkiye'nin her ilinden yapmak mümkün.

Bu hafta başında sipariş almaya başladığını öğrendiğimiz girişim henüz yolun başında. Örneğin sipariş vermek için elinizdeki tasarımları e-posta ile göndermeniz gerekiyor. Tabi bu benzersiz bir hediye sahibi olmak için yapılması çok kolay bir iş.

Hedef kitlesini 22-40 yaş arasındaki kadınlar olarak belirleyen, online olmayan ve sanatsal olan kullanıcıya özel niş ürünler üretmek isteyen Mutlu Butik koşulsuz iade, para iadesi veya ürünün tekrar yapılma garantisi ile özgüvenini ortaya koyuyor.

Webrazzi okuyucuları için de butik pasta kategorisine özel ilk alışverişte 15 TL 'lik indirim sunuyor. Bir ay geçerlilik süresi olan 'mutluwebrazzi' kodunu ileri bir tarihe sipariş vermek için de kullanabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.