Fizy 2.0 Geliyor [İlk Ekran Görüntüleri]

Fizy 2.0 Geliyor [İlk Ekran Görüntüleri]

Fizy 2.0 - TurkcellBir iki gündür Fizy.com'a girdiğinizde yenileniyor ibaresi ile sitenin kullanıma kapalı olduğunu görmüşsünüzdür. Turkcell'in yüzde 70'ini satın aldığı Fizy, daha önce bahsettiğimiz yenilikleri devreye almaya başlıyor.

Fizy’nin yakında Digiturk üzerinde bir kanal açacağını, yurtdışına açılacağını, özel üyelik  modeli oluşturacağını, Fizy markalı ürünler satacağını ve 2 sene sonra borsaya açılacağını paylaşmıştık. Sizleri fazla merakta bırakmamak için Fizy 2.0'ın detaylarını öğrendik ve ekran görüntülerine ulaştık.

Peki artık Turkcell'in sorumluluk ve teknolojisi ile ilerleyen Fizy 2.0 perdelerini  kaldırdığında neler göreceğiz?

Öncelikle anasayfada artık arama çubuğu ile karşılanacağınızı paylaşalım. Kendini dünyanın en hızlı müzik arama motoru olarak  tanıtan yeni Fizy, arama yaptığınızda ise oynatma, durdurma, tekrar ve karışık oynatma seçenekleri olan bir kolay erişim menüsü sunuyor.

Kullanıcılar için özelleştirilebilir profil sayfası sunan Fizy 2.0'da parça listesi içinde arama yapılabiliyor. Kısacası daha verimli bir platform sunuluyor.

Turkcell'in bu değişimin ardından yukarıda bahsettiğimiz yeniliklere devreye almaya başlayacağını düşünebiliriz ama mobil tarafın da buna hazırlıklı olması gerektiği bir gerçek. Aldığımız bilgilere göre ilk haliyle pek tatmin edici olmayan iPhone uygulaması çok kısa süre içinde yayında olacak. Fizy Android uygulaması ise Android Market'te yayınlanmış bile.

Fizy'nin artık ticari başarısı yüksek bir girişim olacağı çok net. Diğer yandan bu süreçte sunulan özelliklerin Fizy kullanıcılarını daha fazla memnun edeceğini kabul etmek gerekiyor.

Fizy 2.0'ı site açıldığında yorumlamak en iyisi ama şimdiden görüşlerinizi paylaşacağınızı düşünüyorum..

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.