Girişimler Webrazzi Ofisinde: Supernomads – Webrazzi TV

Geçtiğimiz hafta sizinle paylaştığımız üzere WebrazziTV yayına başlıyor. İlk program ise Arda Kutsal’ın sunuculuğunda “Girişimler Webrazzi Ofisinde” olacak.

Girişimler Webrazzi Ofisi’nde programının bu ilk bölümünde Supernomads kurucusu Alper Yamaner ile girişimin kuruluş hikayesini ve geleceğiyle ilgili keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Beğeneceğinizi umuyoruz.

WebrazziTV’nin yeni programlarını bekleyin, yakında 🙂

Yorumlar (20)

 1. Okan M. ERDEM |

  İlginç ve güzel bir girişim olmuş..
  Ancak ben olsam farklı dil desteği koyardım, insanlar kendi dillerinde bir siteyi gördüğü zaman, hoşuna gidiyor, kendine(diline/ülkesine) değer verilmiş hissediyor..

  Cevapla
 2. bu videonun yutube .. vimeo linki var mı acaba? burada çıkmıyor…

  Cevapla
 3. İş seyahatlerinde sık sık evlere misafir olurum yurtdışında çünkü özellikle almanyada fuar dönemi hotel bulmak imkansız, bulunan otelinde fiyatı normal fiyatının genellikle 3 katı. İş modeli olarak benzerlerini olan fakat türk girişimi olduğunu için yakından takip edeceğimiz bir girişim. Tavsiyem almanyadaki türklerin evleri ve bu konuda çalışan diğer almanların evlerini türk iş dünyasına açabilmeleri..!

  Cevapla
 4. Çok keyifli bir sohbet olmuş. Bu vesile ile yayın hayatına başlayan Webrazzi TV’ye de başarılar diliyorum.

  Alper ve SuperNomads.com bizim şirket olarak ta bireysel olarak ta çalışmaktan, tanışmaktan keyif aldığımız bir ekip oldu. SuperNomads.com’un hayata geçmesinde teknik katkımızdan dolayı da çok mutluyuz.
  Yolunuz açık olsun SuperNomads.com

  Cevapla
 5. Yukarıdaki kategoriler kısmına da Webrazzi TV yi eklerseniz daha iyi olur. İyi çalışmalar.

  Cevapla
 6. Bence videolarin YouTube uzerinden yayinlanmasi daha iyi olur!

  Cevapla
 7. Gayet başarılı bir başlangıç olmuş, benzer röportajların yapılmasını ve daha çok girişimci/yatırımcı videolarının yayınlanmasını diliyorum.

  Geçişlerde biraz fazla olmuş ve ses efekti sanki kesik gibi (orijinal müziğini bildiğim için söylüyorum) Onun dışında bu videolara Webrazzi dışından da ulaşabileceğimiz bir imkan da sağlarsanız çok çok iyi olur. (Youtube, Vimeo vs.)

  Cevapla
 8. Webrazzi nin ilk röpörtajı hayırlı olsun.Teşekkür ederim güzel bir söyleşi olmuş.

  Cevapla
 9. projenin ismi hariç herşeyi güzel ve başarılı

  kendilerini tebrik ediyorum..

  Cevapla
 10. Gayet mantikli ve guzel bir proje. Basarilarinizin devamini dileriz. 🙂

  Cevapla

Bir Cevap Yazın