Google Haritalar destekli Google+ oyunu
Oyun

Google Haritalar destekli Google+ oyunu

Son olarak sosyal aramayı devreye sokan Google, Google+'ın yeni özelliklerini birbiri ardına devreye almaya devam ediyor. Google iç mekanlar özelliği ile haritalara yeni bir soluk getiren Google Maps de, Google+'a destek verecek. Hem de oyunlar konusunda!

Google hizmetlerini birbirine bağlamayı amaçlayan Google+'da, Google Haritalar destekli bir oyun yerini alacak ve bu oyun aynı zamanda daha önce duyurulan Google+ Oyunlar'ın da ilk adımlarından biri olacak.

Google tarafından sessiz sedasız yayınlanan videodan anladığımız kadarı ile bir hayli eğlenceli olabilecek oyunların bizi beklediğini söyleyebiliriz. Google Haritalar destekli Google+ oyunu Şubat 2012'de çıkacak. Videoda görünen bir diğer durum ise mekanlar üzerinden puan toplayabiliyor oluşunuz. Bu yüzden oyunun aynı zamanda Google'ın Eylül 2011'de gerçekleştirdiği Zagat satın alması ile de ilişkilendirilmesi de bekleniyor. Yani bu oyun içerisinde, mekanlara özel lokasyon bazlı teklifler almamız da mümkün olabilecek.

Yorumlar (5)
 1. Gökhan Gökhan

  Gerçek bir harita ile oyun oynamak oldukça ilgi çekici geldi şimdiden.

  Ayrıca Google bu gidişle her hizmeti için oyun çıkaracak. Youtube içinde video yüklenirken zaman geçirmeye yarayan yılan oyununu çıkarmıştı :)

 2. Çok güzel bir tanıtım videosu var.İzlemek isterseniz bakın kesinlikle

  http://www.youtube.com/watch?v=EYRd8hNvi7o

 3. Ali Göksel Bektaş Ali Göksel Bektaş

  Bir bakalım.

 4. Ali Göksel Bektaş Ali Göksel Bektaş

  Çok ilginç geldi. Bir bakalım nasılmış.

 5. Gülsebat Gezgin Gülsebat Gezgin

  yönlendirmesi harika.google,nın her ürünü müthiş