Piyasa.com: Para piyasalarının nabzını tutmak için yeni bir girişim

Piyasa.com, bugünden itibaren beta sürecini sona erdirerek yayınına başlamış. Mobil arayüzlerini de bugün yayına alan Piyasa.com, anlık olarak döviz kurları, altın fiyatları, hisse senetleri, endeks bilgileri ve akaryakıt fiyatlarını sunuyor.
Piyasa.com: Para piyasalarının nabzını tutmak için yeni bir girişim

Bir süredir çalışmaların sürdüğünü duyduğumuz ve geçtiğimiz ay sonunda beta yayınına başlayan Piyasa.com, bugünden itibaren beta sürecini sona erdirerek yayınına başlamış. Mobil arayüzlerini de bugün yayına alan Piyasa.com, anlık olarak döviz kurları, altın fiyatları, hisse senetleri, endeks bilgileri ve akaryakıt fiyatlarını sunuyor.

Piyasa.com, ortakları arasında Altan Tanrıverdi, Burak Akgül ve Kıvılcım İstanbulluoğlu'nun olduğu Genel'in ilk projesi olma özelliği taşıyor. Burak Akgül'ün CEO, Altan Tanrıverdi'nin ise CTO görevlerini yürüttüğü Genel'in ana projesinin ise ikinciel.com olacağını öğrendik. 

Üyeler için geliştirilen Portföy modülü ile kullanıcılar sahip oldukları döviz, altın ve hisse senedi bazında kar ve zarar bilgisine de ulaşabiliyor. Oldukça kullanışlı olabilecek modül, küçük yatırım sahipleri için ilgi çekici olacaktır.

Web sayfası sahipleri için çeşitli eklentiler de geliştiren Piyasa.com'un widgetlarını isteyenler herhangi bir reklam ve logo olmadan kullanabilecek. API konusunda çeşitli planlarının olduğunu öğrendiğimiz Piyasa.com'da sürekli yeni modüller geliştirilmeye devam edilecekmiş.

Bu alanda faaliyet gösteren Nokta'nın Döviz.com'u ile Mynet Finans'a rakip olan Piyasa.com'un nasıl bir gelişim göstereceğini hep beraber göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.