Webrazzi 2011 Oylama Süreci Başladı!

Yaklaşık 2 hafta önce sizlerle Webrazzi 2011 için aday önerilerinizi yapabileceğiniz formumuzu paylaşmıştık. 6000'den fazla kişinin 26 kategoride 2011 yılının en iyilerini belirlemek için yapmış olduğu aday önerilerini ekibimizle birlikte değerlendirdik ve her kategoride en fazla oy alan ilk 5 adayı Webrazzi 2011 oylamasına dahil ettik.

Webrazzi 2011 oylama süreci 6 Ocak 2012 Cuma günü saat: 18:00'e kadar sürecektir. Dilerseniz hemen şimdi Türkiye internet pazarının en iyilerini belirlemek için oylarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi 2011 oylama süreci sona ermiştir. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkürler.

Açıklamalar: .Webrazzi 2011 finalistleri her kategoride en çok aday gösterilen ilk 5 seçilerek belirlenmiştir. Webrazzi 2011'in bazı kategorilerinde yeterli sayıda aday olmaması sebebiyle 5'den az aday yer alırken, bazılarında ise aday gösterilme aşamasındaki oy eşitliği sebebiyle 6 aday yer almıştır. .Kategorilerde yer alan tüm adaylar sizlerin önerileriniz ile belirlenmiştir ve Webrazzi ekibi öneri formunda yer almayan herhangi bir finalist eklemesi yapmamıştır. .Her kategorideki aday sıralaması yükleme esnasında rastgele olarak yapılmaktadır. Herhangi bir özel aday sıralaması yapılmamıştır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.