Webrazzi 2011 Başlıyor: Adaylarınızı Önerin!
Arama
Genel

Webrazzi 2011 Başlıyor: Adaylarınızı Önerin!

Yılın en iyilerini seçmek için 2009 ve 2010 yıllarında gerçekleştirdiğimiz ve artık geleneksel tanımını rahatlıkla kullanabileceğimiz “Webrazzi Yılın En İyileri” yarışmamızı bu sene de “Webrazzi 2011” ismiyle tekrarlıyoruz. 2011 yılının en iyi girişim, marka ve önemli kişilerini seçeceğimiz oylamamızda adayları da yine herzaman olduğu gibi sizlerin belirlemenizi bekliyoruz.

Belirtilen kategoriler dışında sadece yerli girişimleri kabul ettiğimiz “Webrazzi 2011″ sürecinde, adaylarınızı aşağıdaki formu kullanarak bize iletebilirsiniz.

Kategoriler bazında önerilen adaylar ekibimiz tarafından değerlendirilip, en fazla öneriyi alan ilk 5 aday oylamaya dahil edilecektir. Bu süreçte sizlerin yapacağınız öneriler “Webrazzi 2011″ oylamasındaki tüm kategorilerin adaylarını oluşturacaktır.

Webrazzi 2011’in aday öneri süreci an itibariyle başlamış olup, 19 Aralık 2011 saat 18:00′e kadar sürecektir. Sizlerden gelen adayların değerlendirilmesi sonrasında Webrazzi 2011 oylama süreci 26 Aralık 2011 tarihinde başlayacaktır.

Aşağıdaki formu kullanarak hemen adaylarınızı paylaşabilirsiniz.

Formda zorunlu alan bulunmamaktadır. İstediğiniz kategoride aday gösterebilir, hatta “kategori” önerisi de yapabilirsiniz.

Güncelleme: Webrazzi 2011 aday öneri süreci sona gelmiştir. Oylama süreci 26 Aralık’ta başlayacaktır. Katılan herkese bol şanş.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (9)
 1. Serdar Unsal dedi ki:

  Çok iyi ve orijinal bir site dakick.com

 2. İsmimhakan dedi ki:

  kizlarsoruyor en yılın iyi web girişimi. Ayrıca en iyi arkadaşlık sitesi bence.

 3. utku dedi ki:

  Ben bir Joygame oyuncusu olarak,Joygame’yi yukarıda belirtmiş olduğum dallarda çok başarılı buluyorum.Ayrıca onlara ve bu webrazzi etkinliğini düzenleyen kişilere can’ı gönülden teşekkür ediyorum.Umarım anket başarıya ulaşır.
  powerbaba

 4. Enver dedi ki:

  Oylamanın bu şekilde olması bir bakıma iyi bir bakıma kötü olmuş.
  İyisi herkes aday gösterilebiliyor, kötüsü ise şu an düşünürken akla gelmeyen çok iyi bir aday olabiliyor.
  Yine de Webrazzi en iyisini yapar.

 5. Fatih dedi ki:

  İnşallah gercekten girişimciler seçilir piyasada herkesi tanıyan hiç bir girişimi olmayanlar cevrelerinden dolayı girişimci seçiliyor tamamen saçmalık oluyor

 6. Meryem dedi ki:

  Sosyal Medyayı En İyi Kullanan Ünlü Kişi

  kesinlikle Emre Aydın <3

 7. Ceyhan dedi ki:

  kizlarsoruyor.com kadin erkek iliskileri uzerine cok guzel bir tartisma ve fikir alisverisi ortami yaratti.

 8. Halil Karabulut dedi ki:

  Aday seçim sonuçlarını merakla bekliyorum.

Bir Yorum Yazın