"Web İçin Uygun İçerik Nasıl Üretilir?" Sertifika Programı [Yüzde 20 İndirim]

Bilginin son hızla tüketildiği bir ortamda kullanıcıları yakalayacak içerikleri nasıl üretebiliriz?  Sayısız uyaran kullanıcıların dikkatini tırpanlarken bu soru üzerinde daha fazla düşünmemiz gerekiyor ama şimdi bu konuda bilgi edinmek isteyenler için hazırlanan bir eğitimden bahsedeceğim. Üstelik Webrazzi okuyucuları için bir fırsatla beraber..

Adda (Adinteractive Digital Academy) ve Büsem (Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) ortak girişimi ile Türkiye'de benzerine pek rastlamadığımız bir eğitim düzenleniyor. Webe uygun içerik üretiminin örneklerle anlatıldığı 10 saatlik eğitim programı, web girişimcilerine, ajanslara ve markalara ulaşmayı hedefliyor.

Dijital pazarlama alanında ciddi bir birikim sahibi olan Adda, Türkiye'nin ilk dijital ajanslarından olan adinteractive'in eğitim konusunda uzmanlaşan bölümü. Söz konusu eğitim de Adinteractive'de yönetici olarak çalışan Volkan Kırtok tarafından veriliyor.

Webrazzi okuyucularının yüzde 20 indirimle kayıt olabileceği eğitim, ilgi duyan herkese açık olmakla birlikte, özellikle pazarlama, iletişim, ürün ve marka yönetimi profesyonellerini bekliyor. İndirimli kayıt olmak için sadece Webrazzi referansı ile kayıt olmayı istediğinizi belirtmeniz yeterli.

Eğitim içeriğine ulaşmak için detaylara Adda veya Büsem sayfalarında bulabilirsiniz. Webde içerik üretimiyle ilgili başarı hikayelerinizi duymak bizi memnun eder. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.