Altın Örümcek Başvuruları İçin Son Tarih 30 Aralık

Altın Örümcek Başvuruları İçin Son Tarih 30 Aralık

10.su düzenecek olan Altın Örümcek Web Ödülleri başvuruları için son günlere geldik. 34 farklı kategoride Türkiye'nin web ve internet teknolojileri kullanılarak gerçekleştirilen en iyi projelerini belirlemek ve ödüllendirmek için düzenlenen 10. Altın Örümcek başvuruları 30 Aralık tarihinde sona eriyor.

2002 yılından bu yana düzenlenen Altın Örümcek için 9 yıl içerisinde toplam 21.775 başvurulu değerlendirildi ve bugüne kadar 321 proje birincilik ödülü aldı. Birkaç gün içerisinde sona erecek başvuruların sonunda toplam başvuru sayısının 25 bine ulaşması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl başvuruların 4.000'in üzerine çıktığını düşünecek olursak bu yıl 25 bin hedefine ulaşılması zor olmayacak gibi görünüyor. Geçtiğimiz yıl Ntvmsnbc'nin birinci olduğu Altın Örümcek'te bu yıl sosyal medya kampanyalarının ayrı bir kategori olarak eklendiğini de hatırlatalım.

1 Aralık'ta başlayan başvurucu süreci ile ilgili merak ettiğiniz her detayı Altın Örümcek'in Başvuru Kılavuzu'nda bulabilirsiniz. Bir web sitesi için en fazla 3 farklı kategoride başvuru yapılabiliyor ve her kategorinin başvuru ücreti farklı. O başvuru öncesinde yüzden kategorileri seçmeden Başvuru Ücretleri sayfasını ziyaret etmekte fayda olabilir.

Başvurular tamamlandıktan sonra 9 Ocak ile 30 Mart arasında 48 jüri üyesinin Altın Örümcek tarafından belirlenen kriterlere göre değerlendirmeleri gerçekleştirilecek. Bu sırada 2 ön elemeden geçen siteler ayrıca 5 - 30 Mart tarihleri arasındaki halk oylamasında halkın birincisi olmak için yarışacaklar.

10. Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasına katılan tüm proje sahiplerine başarılar diliyoruz…

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.