General Electric’ten Instagram Kullanıcıları İçin Yarışma

General Electric’ten Instagram Kullanıcıları İçin Yarışma

Geçtiğimiz Kasım ayında tam 12 milyon kullanıcıya ulaştığını duyuran Instagram uygulaması, popülaritesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor. Şimdilik sadece iOS platformu sahiplerinin kullanabildiği uygulamanın gelecekte diğer mobil işletim sistemlerine uyarlanması da bekleniyor. Fotoğraflara çeşitli efektler vermeye yarayan bu uygulama, mobil fotoğrafçılığa yeni bir soluk getirdi ve Instagramer (Instagram ile fotoğraf çeken) kavramını yarattı.

Instragram’a olan ilgiyi fark eden büyük şirketler, Instagram’ı birçok kampanyada yararlandıkları bir araç haline getirmeye başladılar. Bunun son örneği ise 130 yılı aşkındır faaliyet gösteren General Electric. Yenilikçi anlayışı ile sosyal medyayı etkin bir biçimde kullanan ve Instagram ile yeni bir kampanya başlatan General Electric, yetenekli bir Instagramer arıyor.

Düzenlediği yarışmanın sonunda bir Instagramer’ı İngiltere’deki fabrikasında ağırlayacak olan General Electric, Instagramer’a bu fabrikayı yine Instagram uygulaması ile fotoğraflama işini verecek ve bu fotoğraflar, General Electric’in Tumblr sayfasında yayınlanacak. 4 ayrı kategoride yarışacak Instagramer’ların çalışmalarını yollarken, #GEInspiredMe hashtag’ini de eklemeleri gerekiyor. Oylamalar ve yarışma hakkında detaylı bilgi için ise, General Electric’in Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.