Gmail Yenileniyor [Video]
Arama
Yenilikler

Gmail Yenileniyor [Video]

Google’ın Google Profiller ile başladığı arayüz değişiklikleri Gmail’e de 2 tema ile yansımıştı. Bugün Google’ın kısa süreliğine elinden çıkan bir video Gmail’de daha büyük değişikliklerin hazır olduğunu gösterdi.

Gmail’in tamamen yeniden tasarlandığını söyleyen Jason Cornwell, her ekran boyutuna uygun kullanılabilen yeni arayüzün farklı tasarımlarla daha kişiselleştirilebilir bir yapıda olduğunu belirtiyor.  Daha rahat ve temiz bir görüş sunan yeni düzende gelen e-postalar bir sosyal ağ kıvamında profil resimleriyle alt alta sıralanıyor ve Google Plus ile ilişkilendirilebilir görünüyor.

Yeni Gmail’de gelişmiş bir arama altyapısı sunacak olan Google, daha iyi bir e-posta deneyimi için filtre oluşturma özelliğini de bu bölüme dahil etmiş.

Google, Wave ile yapamadığını Gmail’e mi uygulamaya çalışıyor bilmiyoruz ama daha iyi bir şeyler olduğu ortada.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (8)
 1. Zaten bir numara olan gmail bu özellikleriylede bizi baştan çıkartıcak anlaşılan…

 2. moda dedi ki:

  Bir şey sorabilirmiyim , bu değişilikler akıllı telefonlar ve tabletler içinmi yapılıyor biraz da ? O aletlerde daha rahat kullanılması için ?

 3. Pyloge dedi ki:

  Hatırlarsanız Facebook kullanıcılara @facebook.com domainli email sunmuştu. Bu emaile gelenlerde hesabındaki mesajlara geliyordu.
  Şimdi Google, içinde bulundurduğu bütün hizmetleri G+ ile birleştirme politikasında sıra Gmail’e gelmiş gözüküyor.

 4. EMRE dedi ki:

  Google kaşınıyor 🙂

 5. Mustafa Alkan dedi ki:

  Sanırım video kaldırılmış.

Bir Yorum Yazın