Townster'dan Somali'ye Yardım Kampanyası

Townster'dan Somali'ye Yardım Kampanyası

Somali'de yaşanan kuraklık sebebiyle ülkemizde dört bir koldan yardım kampanyaları düzenleniyor. Dijital dünyada da farklı mecralarda yardım kampanyaları düzenleniyor, bunlardan bir tanesini de Townster'da hayata geçirilmiş. Bayramdan önce başlayan kampanyadan elde edilen tüm gelir Kızılay aracılığıyla Somali'ye aktarılacak.

Daha önce Zynga ve diğer sosyal oyun şirketleri, Haiti ve Japonya depremleri ile Meksika körfesindeki benzin felaketi için oyun içi yardım kampanyaları düzenlemiş ve milyonlarca dolar yardım toplamıştı. Benzer bir kampanya hayata geçiren Gamester ekibi de Townster içerisinde Somali için 3 farklı yardım paketi belirlemiş. 

2,5$, 7,5$  ve 15$'lık paketlerin ödemesini Facebook Kredileri ile yapılıyor ve bunun karşılığında oyunculara Somali Yardım Çadırı ile birlikte normalde alabileceklerinin üzerinde Townster Nakit hediye ediliyor. Oyuncular bu paketlerden birden çok sayıda alarak hem Somali'ye yardım edecek hem de fazladan Townster Nakit kazanabilecek.

10 gündür yayında olan kampanya belli bir bedele ulaşıncaya kadar yayında kalacak. Kampanya bitiminde ise yapılan bağışlar Kızılay'ın ilgili kampanyasına bağışlanacak ve bağış makbuzu Townster'ın Facebook sayfasında yayınlanacakmış.

Emin değilim ancak Türkiye'de ilk kez yapıldığını sandığım oyun içi yardım kampanyasını katılmak isterseniz Townster'a buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.