Sosyal Medyayı Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz? [Test]

YouTube'dan Facebook'a, Twitter'dan Formsprimg'e kadar farklı sosyal ağ sitelerin ilginç özellikleri ile ilgili bu 10 soruya yanıt vererek bu konudaki bilginizi ölçebilirsiniz.
Sosyal Medyayı Ne Kadar İyi Tanıyorsunuz? [Test]

Pek çoğumuz her gün internet ile yatıp internet ile kalkıyoruz. Sosyal medya sadece dinleme zamanımızı değil, iş zamanımızı da büyük oranda ele geçirdi. Peki hızla yaşantılarımızın merkezine kayan sosyal medyayı ne kadar iyi tanıyorsunuz?

Bunu ölçebilmeniz için 10 soruluk ufak bir test hazırladık. YouTube'dan Facebook'a, Twitter'dan Formsprimg'e kadar farklı sosyal ağ sitelerin ilginç özellikleri ile ilgili bu 10 soruya yanıt vererek bu konudaki bilginizi ölçebilirsiniz.

Test özellikle sosyal medya ile ilgili ilginç detay bilgilerden oluştuğu için sonucunda düşük bir puan alırsanız moralinizi bozmaya gerek yok. 5 doğru cevabı geçer not olarak kabul ediyoruz. Ayrıca her soruya verdiğiniz yanıttan sonra konuyla ilgili daha fazla bilgi alabileceğiniz kaynağı "View Answer" bağlantısına tıklarak görebilir ve eksiklerinizi giderebilirsiniz. İyi eğlenceler :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.