Webrazzi Summit Kayıtları Başladı! Facebook, Twitter, Yossi Vardi ve Birçok Önemli İsim İstanbul'da!
Etkinlikler

Webrazzi Summit Kayıtları Başladı! Facebook, Twitter, Yossi Vardi ve Birçok Önemli İsim İstanbul'da!

19 Ekim 2011 tarihinde Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi Summit için artık resmen geri sayım başladı! Bugünden itibaren Türkiye'nin en etkili internet konferansı için kaydınızı gerçekleştirebilir ve sınırlı kontenjana sahip erken kayıt döneminden yararlanabilirsiniz.

Kontenjan tükenmeden kaydınızı Avrupa'nın en büyük konferanslarının tercihi olan bir numaralı biletleme servisi amiando altyapısını kullanarak yaptırabilirsiniz.

Twitter, Facebook, SocialBakers, comScore ve birçok önemli isim Webrazzi Summit'te!

Dünyanın önde gelen yatırımcı ve girişimcilerinden, ICQ'nun kurucu yatırımcısı, anlık mesajlaşmanın mimarı Yossi Vardi, Twitter'ın Kurumsal Sosyal İnovasyon Yöneticisi aynı zamanda Twitter for Good: Change the World One Tweet at a Time kitabının yazarı Claire Diaz Ortiz, Facebook Uluslararası İş Geliştirme Başkanı Christian Hernandez Gallardo, tüm dünyanın kullandığı Facebook istatistik servisi SocialBakers'ın kurucu ortağı Jan Rezab, Avrupa'nın en önemli tohum yatırım programı SeedCamp'in kurucu ortağı Reshma Sohoni, dünyanın en önemli internet ölçümleme şirketi comScore'un Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Mike Read, dünyanın en önemli ve etkili teknoloji blogu Techcrunch'ın en aktif yazarlarından Robin Wauters, dünyanın önemli yatırım fonlarından AliBaba.com'un yatırımcısı Fidelity Growth Partners'dan Imran Akram, Angry Birds'ün yaratıcısı Rovio'nun yatırımcısı Atomico Ventures'dan Mattias Ljungman, portföyünde özel alışverişin yaratıcısı Vente Privee ve online oyun dünyasının önemli şirketi BigPoint'i barındıran yatırım şirketi Summit Partners'ın Başkan Yardımcısı Vincent Lambert ve Türkiye'de son dönemlerde gerçekleşen Naspers yatırımı ile kısa süre içinde 200 milyon dolara yakın değerlemeye ulaşan Markafoni'nin kurucu ortağı ve CEO'su Sina Afra Webrazzi Summit 2011'in bugüne kadar onaylanan ana oturum konuşmacıları arasındadır.

Onay beklenen konuşmacılarımız kesinleştikçe yeni isimleri listemize eklemeye devam edeceğiz. Bu sebeple Webrazzi Summit Twitter hesabını, Facebook sayfasını ve tabi ki Webrazzi Summit web sitesini takip etmenizi öneririz.

Türkiye'nin önde gelen şirketleri Webrazzi Summit'in sponsoru!

Elmas Sponsorlar Nokra Vodafone Türkiye

Platin Sponsorlar

Garanti Bankası Nokia

Altın Sponsor

Qualcomm

Gümüş Sponsorlar

Mikro Ödeme Sendloop

Dijital Medya Sponsoru

Medyanet

İletişim Sponsoru

Marjinal Porter Novelli

Siz de Webrazzi Summit sponsorları arasında yerinizi almak istersenizburaya tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erken kayıt indirimli kontenjan tükenmeden kaydınızı yaptırın!

Webrazzi Summit'in erken kayıt indirimi 31 Ağustos'a kadar sürecek ancak öncesinde ayırmış olduğumuz kontenjanın tükenmesi durumunda erken kayıt indiriminden faydalanamayacaksınız. Gecikmeden kaydınızı yaptırmanızı öneririz.

Yorumlar (22)
 1. Neden e-ticaret dünyasından, global pazardan sağlam birileri gelmiyor ? Amazon'dan ebay'den ? Vente Privve'den ?

  1. Guru Fasulye Guru Fasulye

   Saglam birileri zaten var bence guzl bir etkinlik olacak. Amazon, ebay'i de siz getirin getirebiliyorsaniz :)

  2. Bahsettiğiniz şirketlerin 3'üyle de iletişim halindeyiz. Önümüzdeki günlerde aralarından listeye katılan yeni konuşmacılarımız olabilir. Vente Privee'nin yatırımcısı Summit Partners'in Başkan Yardımcısı da hali hazırda konuşmacılarımız arasında bulunmaktadır.

 2. Sina Afra'yı görmedin galiba Türkiye'de çok ciddi bir ivme ile yükselen bir kurumlar birliğinin başında ve Dünya çapında efektif gelişmeleri çok yakından bilen biri, kilit isim diyebilirim yani. Bu arada etkinlikte çevirmen bulunacak mı acaba?

 3. 200 Euro mu bilet fiyatı ? Çok fazla değil mi ?

  1. Bu boyutta yapılan etkinliklere bakarsanız, bilet fiyatlarımızın diğerlerine nazaran çok daha makul seviyede olduğunu görebilirsiniz.

   Ayrıca 11 yabancı konuşmacımız olduğunu ve bunlara yenilerinin ekleneceği gibi sektörden çok sayıda Türk konuşmacımızın da olacağını düşünürsek, böyle bir içerik için doğru bir fiyatlandırma yaptığımızı düşünüyoruz.

 4. Yabancı konuşmacılar ingilizce mi konuşacak ?

  1. Evet, İngilizce konuşacaklar ancak etkinlik boyunca ana salonda İngilizce’den Türkçe’ye ve Türkçe’den İngilizce’ye simultane tercüme olacak.

  2. İngilizce bilmiyorsanız zaten webde girişim takip etmenin çok bir anlamı olmaz.

 5. Oğuz Serdar Oğuz Serdar

  Muhteşem bir etkinlik olacak gibi.

  Tüm Webrazzi ekibini, bu gibi isimleri Türk internetiyle fiziksel olarak da tanıştırıyor olduğu için de tebrik ediyor ve etkinlik için bol şans ve başarılar diliyorum.

  Etkinlikte bulunmak isterdim! :)

 6. Serhan Yıldız Serhan Yıldız

  Güzel bir etkinlik olacağa benziyor. Webrazzi ye teşekkürler.

 7. Bu abiler Türkçe konuşmayak bu kesin, Peki Türkçe çeviri yapılacak mı?

  1. Evet, etkinlik boyunca ana salonda İngilizce'den Türkçe'ye ve Türkçe'den İngilizce'ye simultane tercüme olacak.

 8. Erkin Tek Erkin Tek

  Yatırımcılara özel bir toplantı sanırım. Yatırım almamış girişimciler için de benzerini yapacak mısınız? Mesela 50Tl'ye?

  1. Webrazzi Gündem 2010 yılında 9 kere farklı konua düzenlendi. 75 TL'den biletler satıldı. 2011'de ise 5 farklı Webrazzi Gündem düzenlendi, 100 TL'ye.

 9. Halil Ataman Halil Ataman

  Öğrenciler için özel bir tarife mevcut mudur?

  1. Okuduğunuz üniversite, bölüm ve Webrazzi Summit'e neden katılmak istediğinizle ilgili bilgileri etkinlik (at) webrazzi.wpengine.com adresine gönderirseniz arkadaşlarım geri dönüş yapacaklardır.

 10. benım için en onemlısı etlınlığın saatleri başlangıç ebitiş saatleri ile ilgili ortalama bir zaman dilimi sanırım yok

  1. Sabah 08:00'de kayıtlar başlıyor, 19:00'da konferans sona eriyor.

 11. Öğrenciler için ücretlendirmeyle ilgili google+ 'dan yazdım cevap alamadım, iletişim sayfanızdan mail attım cevap yok, linkedin'den cevap yok... bir de buradan deneyeyim diyorum. Anlıyorum öğrenci fiyatını koymak istememenizi, oldukça masraflı bir etkinliğe benziyor ama kota koyup 5-10 öğrenciyi de indirimli bir şekilde misafir etmek çok bir zarar vermez heralde?

  1. Mesajlarınızı bizzat gördüm ancak cevap verecek bir nokta bulamadığımız için geri dönüş yapmadık. Çünkü "Öğrenci kontenjanı var mı?" diye sormamıştınız. Tam tersine sorgulamadan cezayı kesmiştiniz. Aşağıda yazmış olduğunuz metni paylaşmış olayım, soru işareti kalmasın...

   Merhaba,

   Sektöre ilgi duyan bir öğrenci olarak; Webrazzi Summit'e, sektörün içinde bulunan belli bir noktaya gelmiş patronlarla aynı parayı ödeyebilme ihtimali açıkçası içimi acıttı. 200 euro hiç bir öğrencinin veremeyeceği kesin. Kıbrıstan gel git uçak parası da bonus.

   Neden bu sektöre yeni atılacak gençler için de birşey yapmıyorsunuz?

   Eğer bu mesajı "Ben Kıbrıs XYZ üniversitesi'nde ABC bölümünde öğrenciyim ve Webrazzi Summit'e ABC sebebiyle katılmak istiyorum. Öğrencilere özel sunduğunuz bir indirim var mı?" şeklinde göndermiş olsaydınız, alacağınız cevap son derece olumlu olacaktı.

   Uzun lafın kısası, biz öğrencilere özel bir fiyatlandırmayı bugüne kadar prensiplerimiz gereği hiç listelemedik ama isterseniz bugüne kadar Webrazzi etkinliklerine kaç öğrenci katıldı ve ücret ödediler mi diye bir sorun Twitter'dan ya da farklı kanallardan.

   Oldukça değerli öğrenci arkadaşlarımıza oldukça fazla sayıda davetiye verdik bugüne kadar, aynı şekilde de devam ediyoruz. Sadece bunu duyurmaktan hoşlanmıyoruz, çünkü sapla samanı ayırmak gerekiyor. Bu da ancak birebir iletişimle mümkün olabiliyor.

   Şimdi isterseniz filmi geriye sarıp herşeye sil baştan başlayalım ve doğru iletişimle tekrar deneyelim.

   Bize okuduğunuz bölüm ve Webrazzi Summit'e neden katılmak istediğinizle ilgili bilgi gönderebilirseniz, hızlıca değerlendirip size geri dönüş yapabiliriz.

   1. Haklısınız, filmi başa sarıp hemen bir mail atıyorum :)