Webrazzi Summit Kayıtları Başladı! Facebook, Twitter, Yossi Vardi ve Birçok Önemli İsim İstanbul'da!

Webrazzi Summit Kayıtları Başladı! Facebook, Twitter, Yossi Vardi ve Birçok Önemli İsim İstanbul'da!

19 Ekim 2011 tarihinde Point Hotel Barbaros'ta gerçekleşecek Webrazzi Summit için artık resmen geri sayım başladı! Bugünden itibaren Türkiye'nin en etkili internet konferansı için kaydınızı gerçekleştirebilir ve sınırlı kontenjana sahip erken kayıt döneminden yararlanabilirsiniz.

Kontenjan tükenmeden kaydınızı Avrupa'nın en büyük konferanslarının tercihi olan bir numaralı biletleme servisi amiando altyapısını kullanarak yaptırabilirsiniz.

Twitter, Facebook, SocialBakers, comScore ve birçok önemli isim Webrazzi Summit'te!

Dünyanın önde gelen yatırımcı ve girişimcilerinden, ICQ'nun kurucu yatırımcısı, anlık mesajlaşmanın mimarı Yossi Vardi, Twitter'ın Kurumsal Sosyal İnovasyon Yöneticisi aynı zamanda Twitter for Good: Change the World One Tweet at a Time kitabının yazarı Claire Diaz Ortiz, Facebook Uluslararası İş Geliştirme Başkanı Christian Hernandez Gallardo, tüm dünyanın kullandığı Facebook istatistik servisi SocialBakers'ın kurucu ortağı Jan Rezab, Avrupa'nın en önemli tohum yatırım programı SeedCamp'in kurucu ortağı Reshma Sohoni, dünyanın en önemli internet ölçümleme şirketi comScore'un Avrupa Kıdemli Başkan Yardımcısı Mike Read, dünyanın en önemli ve etkili teknoloji blogu Techcrunch'ın en aktif yazarlarından Robin Wauters, dünyanın önemli yatırım fonlarından AliBaba.com'un yatırımcısı Fidelity Growth Partners'dan Imran Akram, Angry Birds'ün yaratıcısı Rovio'nun yatırımcısı Atomico Ventures'dan Mattias Ljungman, portföyünde özel alışverişin yaratıcısı Vente Privee ve online oyun dünyasının önemli şirketi BigPoint'i barındıran yatırım şirketi Summit Partners'ın Başkan Yardımcısı Vincent Lambert ve Türkiye'de son dönemlerde gerçekleşen Naspers yatırımı ile kısa süre içinde 200 milyon dolara yakın değerlemeye ulaşan Markafoni'nin kurucu ortağı ve CEO'su Sina Afra Webrazzi Summit 2011'in bugüne kadar onaylanan ana oturum konuşmacıları arasındadır.

Onay beklenen konuşmacılarımız kesinleştikçe yeni isimleri listemize eklemeye devam edeceğiz. Bu sebeple Webrazzi Summit Twitter hesabını, Facebook sayfasını ve tabi ki Webrazzi Summit web sitesini takip etmenizi öneririz.

Türkiye'nin önde gelen şirketleri Webrazzi Summit'in sponsoru!

Elmas Sponsorlar Nokra Vodafone Türkiye

Platin Sponsorlar

Garanti Bankası Nokia

Altın Sponsor

Qualcomm

Gümüş Sponsorlar

Mikro Ödeme Sendloop

Dijital Medya Sponsoru

Medyanet

İletişim Sponsoru

Marjinal Porter Novelli

Siz de Webrazzi Summit sponsorları arasında yerinizi almak istersenizburaya tıklayarak detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Erken kayıt indirimli kontenjan tükenmeden kaydınızı yaptırın!

Webrazzi Summit'in erken kayıt indirimi 31 Ağustos'a kadar sürecek ancak öncesinde ayırmış olduğumuz kontenjanın tükenmesi durumunda erken kayıt indiriminden faydalanamayacaksınız. Gecikmeden kaydınızı yaptırmanızı öneririz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.