Arda Kutsal Etohum Yaz Kampı Canlı Yayınında

Webrazzi Kurucusu Arda Kutsal, Etohum Garaj’da Özyeğin Üniversitesi’yle birlikte düzenlenen Etohum yaz kampında Burak Büyükdemir’in konuğu oluyor. Etohum Garaj’dan canlı yayınlanacak olan konuşmayı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Güncelleme: Etohum Garaj canlı yayını sona erdi. Canlı yayın kaydı yayınlandığında bu yazıya eklenecektir.

Yorumlar (11)

 1. Süper ya vallahi. Harika bir uygulama sohbetse fevlakede güzel. İzlemekten büyük keyif aldım. Arda bey amma komik bir adammış:=)

  Cevapla
 2. pozitiftv pozitiftv 16mb/s ile izlenmeyecek kadar kötü bir alt yapı hizmeti sunuyorsun sanırım gerek donanımsal geresede yazılımsal olarak !!!

  Cevapla
 3. “Ben Arda KUTSAL, alkoliğim!” alkışlayın 😉

  Cevapla
 4. Pozitif TV üzerinden sürekli olarak canlı yayınlar gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız ekipman, yazılım, sunucu farklı yayınlarda defalarca kullanıldı. Yayının yapıldığı mekanın yahut izleyicinin internet bağlantısında sorun olmadığı sürece kesinti yaşamıyoruz.

  http://live.pozitiftv.com adresindeki mail formunu doldurursanız önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan yayınlarla ilgili sizi bilgilendirebiliriz.

  Cevapla
  • Pozitif TV benim en sevdiğim platformlardan biridir.
   1 MB bağlantı ile sorunsuz seyretmişimdir çoğu zaman.
   Burada tekrar teşekkürlerimizi iletirim kendilerine.

   Cevapla
 5. Cem, ben de genelde yayinlari sorunsuz izliyorum ama dünkü yayında yaklaşık 10 kere kesilme oldu. Her seferinde play’a basarak izlemek zorunda kaldim.

  Bu arada Arda; hala kamera karşısında rahat değilsin farkinda misin? Habire bir espri cabasi içinde goruyorum seni 🙂 Rahatlamak için mi?

  Cevapla
 6. Duygu Mutlu |

  İzleyemediğimiz için videonun yüklenmesini bekliyoruz.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın