Ekrandaki.com Özel Alışveriş Modeline Geçti

Ekrandaki.com Özel Alışveriş Modeline Geçti

İlk olarak 2007 yılında hayata geçen ve Arda Kutsal'ın yazısı ile sizlere duyurduğumuz Ekrandaki.com sitesi iş modelini değiştirdi. Ekranda görüp beğendiğiniz kıyafet ve aksesuarları satın alma imkanı sunan site, yeni yapısı ile kullanıcılarına bir özel alışveriş sitesi yapısında hizmet vermeye devam ediyor.

20 bine yakın üyeye sahip olan Ekrandaki.com, kurulduğu 2007 yılından beri aralıksız olarak yayınını sürdürmesine rağmen geçen zaman içerisinde faaliyetini biraz yavaşlamıştı. Bu yıl alt yapısını baştan aşağı değiştirilerek özel alışveriş sistemine geçiş yapan site, ekibini de büyüterek çalışmalara yeniden hız verildi.

Ekrandaki.com aslında 3 farklı bölümden oluşuyor. Bunlardan ilki ekranda gördüğünüz ürünleri satın alabildiğiniz alışveriş kanalı. Örneğin şu anda Muhteşem Yüzyıl ve Adını Feriha Koydum dizilerindeki takıları, Ekrandaki.com üzerinden indirimli olarak satın almak mümkün.

Bunun dışında kullanıcıların da katkıda bulunabildikleri Ekrandaki Moda bölümü, televizyonlardaki ünlü oyuncuların yer aldığı kareler içeriyor ve kıyafet ve kostümlerin hangi markalara ait olduğu etiketlenebiliyor.

Üçüncü bölüm ise Yıldız Sensin adlı, kullanıcıların kendi şıklıklarını göstermek için siteye fotoğraflarını yükleyebildikleri bölüm. Yeni yapı ile birlikte daha önceden de var olan bu bölüme fotoğraf yüklemek artık kullanıcılara, sitenin alışveriş kanalında kullanabilecekleri hediye çekleri kazandırıyor.

Bundan 4 yıl önce Arda Kutsal'ın da belirttiği gibi Ekrandaki.com oldukça başarılı bir iş fikrine (ve iyi bir alan adına) sahip. Ama farklı sebeplerden dolayı beklediği büyük çıkışını henüz gerçekleştirememiş olan site, yeni yapısı ve düşündürdüğü potansiyelleri ile hala önemli.

Örneğin dizi sektörünün ve giyim sponsorlarının giderek daha yakın çalıştığı günümüzde, markaların Ekrandaki.com üzerinde kendi mağazalarını açarak tüketiciye doğrudan ulaşabilecek olması ilk akla gelen fırsatlardan sadece biri…

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.