KendiTarzim.com: Size Özel Tasarım Ürünler Hazırlayın

KendiTarzim.com: Size Özel Tasarım Ürünler Hazırlayın

Küçük ekiplerin ortaya çıkardıkları yeni girişimleri, Webrazzi'de yazmaktan daha çok mutlu olduğumuz bir şey yok herhalde. Birkaç arkadaşın birlikte kurduğu MindFunction'ın ilk girişimi olan KendiTarzim.com'da kişiselleştirilmiş veya profesyonel tasarımcıların elinden çıkan çalışmalarının bulunduğu ürünler satılacak.

KendiTarzim.com'da şu anda sadece Arwey marka defterler üzerine lazer işleme yapılarak satılıyor. İleri ki dönemlerde gördüğü ilgiyle servisin ürün çeşitliliği ve kullanılacak baskı yöntemlerinin de çeşitlendirilmesi planlanıyor. Geçen hafta yayına giren KendiTarzim.com, açılmasının üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen güzel geri dönüşler almış.

Mehmet Çakır ve Cihan Özçelik'in projesi olan KendiTarzim.com'un kuruluş hikayesi 2008 yılına kadar uzanıyor. Şirket kurulumu, araya giren diğer projeler ve yaşanan sıkıntılar yüzünden proje ancak geçtiğimiz hafta yayına girebilmiş.

Şimdilik birkaç tane hazır tasarımın bulunduğu sitede, kendi tasarımınızı da kolayca yapabiliyorsunuz. Servisi ilk gördüğümde denemek için hazırladığım Webrazzi defterinde gayet iyi sonuç aldığımı söyleyebilirim. Geçen Cuma verdiğim sipariş bugün elime ulaştı ve lazerli baskısıyla defterin gayet kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Webrazzi'nin eski yazarlarından Erhan Erdoğan'ın elinde sıkça gördüğümüz Sevenload defteri de aynı ekip tarafından hayata geçirilmiş. Ondan önce Özgür Alaz için de benzer bir çalışma yapılmış.

KendiTarzim.com'un nerelere ulaşacağını ve ürün çeşitliliğinin ne kadar artacağını bilemiyorum ama küçük bir ekibin özenle ortaya çıkardığı bu projenin başarılı olacağını umuyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.