Notes.io: Online Not Defteri Uygulaması

Anında paylaşmanız gereken notlarınızı online olarak kayıt ederek sonra kullanabileceğiniz pek çok girişim var. Notes.io'da onlardan biri ve tamamen bir Türk girişimi. Metromedya, tarafından geliştirilen servisin anasayfasına girdiğinizde karşınıza bir not defteri geliyor ve direkt yazmaya başlıyorsunuz. Yazdığınız notunuz anında kayıt oluyor ve sonrasında linkini kısaltarak istediğiniz gibi paylaşabiliyorsunuz.

Aldığnız notları pratik bir şekilde paylaşmanızı sağlayan uygulamaya bir süre sonra dosya ekleme, yazdırma, e-posta ile gönderme ve hesap oluşturma gibi özellikler eklenecek. Kolay kullanımlı bir uygulama olan Notes.io, kısa notları paylaşmak ve online bir alanda tutmak için faydalı araç olabilir.

Bir girişim olmaktan uzak olan uygulama, daha çok insanların kullanımına sunulmuş ücretsiz bir servis durumunda. Uygulamanın ömürü ne kadar sürer, aldığınız notlar ne kadar süreyle güvende kalır bilemiyorum. Ama tasarımı ve kolay kullanımıyla başarılı bir servis olarak paylaşmak istedim. Denemek isteyenleri buradan alalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.