Evimo.com: Ev Ürünleri Üzerine Yeni Bir Özel Alışveriş Sitesi
E-Ticaret

Evimo.com: Ev Ürünleri Üzerine Yeni Bir Özel Alışveriş Sitesi

E-ticaret pazarında sayıları artmaya devam eden özel alışveriş kulüpleri arasına kısa süre öncesinde bir yenisi daha eklendi. Evimo.com rekabetin olduğu dikey bir alanda kendine yer bulmaya çalışacak.

Evimo'da ev yaşamına dair her türlü ürün diğer özel alışveriş sitelerinde olduğu gibi belirli kampanya süreleri boyunca indirimli olarak satışa sunuluyor. Evimo'nun kurucusu Mustafa Dağdeviren, kurumsal işbirlikleriyle Evimo'nun farklılaşacağını söylüyor.

Şu sıralarda 11 kişilik bir  ekiple çalışmalarını sürdüren Evimo'nun kurucusu Dağdeviren, projeye sermaye aktarımı konusunda sıkıntı yaşamayacaklarını ve bu alanda iyi bir noktaya gelmek istediklerini söylüyor.

Ev ürünleri üzerine artan e-ticaret girişimlerine baktığımızda Evim.net'in Aksesu.com ile gücünü arttırdığını hatırlıyoruz. Yine Evmanya (eski evimizinherseyi.com) da bu alanda bilinen dikey girişimlerden. Diğer özel e-ticaret sitelerinin de bu pazardan pay aldığını düşünürsek Evimo.com güzel bir rekabetin içine giriyor. Ne kadar başarılı olacağını önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Yorumlar (17)
 1. Alp Tekin Alp Tekin

  gereksiz bir proje, birsürü alışveriş kulubü var zaten zaten türkiyede insanlar mobilyacımı, networkcümü internetcimi belli değil herkes uzman olduğu işi yapsa daha verimli olur bence

 2. Ömer Ekinci Ömer Ekinci

  Çok sade, çok şık, pırıl pırıl bir site bana göre. Ben çok beğendim ilk siparişimi verdim. 2 günde teslim edildi. Eksikleri de var görsellere biraz daha özenmeliler.

 3. Erman Kunter Erman Kunter

  Neden sürekli yüksek bütçeli girişim haberlerine yer veriyorsunuz, yeni amatör girişimleri neden hiç paylaşmıyorsunuz belirli grup ve kişilerin haberleri sürekli dönüyor yeni girişimcilerin sitelerine de fırsat vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

   1. Erman Kunter Erman Kunter

    Mesela ;

    http://www.dekoreko.com gayet şık bir tasarım siteyi incelediğinizde eminim ki sürekli hakkında yazı yazdığınız siteler kadar özellik(!) bulabilirsiniz.

    keyifli bloglar.

   2. dekoreko.com gerçekten de çok hoş! sürekli aynı kişilerin, aynı şirketlerin ve aynı ajansların haberlerini görmekten bıktık. sanki türkiye'de 3-5 kişi internet girişimcisi var gibi sürekli aynı kişilerin haberinin yapılmasından nefret ediyoruz.

   3. ve hep aynı IP :)

    Evet başarılı girişimcilerin yeni başarılarına tekrar yer veriyoruz ancak Evimo'nun girişimcisini ne biz tanıyoruz ne de o bizi tanıyor. Webrazzi'de de ilk kez yer alıyor. Keşke burada reklam yapmaya çalışmadan önce en azından dekoreko'yu anlatan bir mail atsaydınız.

   4. ne aynı IP'si? ben de ne erman kunter'i, ne e dekoreko.com'u biliyorum. buradan gördüm baktım hoşuma gitti ve yorum yaptım. ayrıca tüm söylediklerimin arkasındayım. hep aynı kişilerin işlerini tanıtmaktan bırakın. kaç liraya yapılıyo acaba bu yazılar?

   5. çok paraya. Bu tip karalamaları yaparken en azından adınızı yazacak kadar cesur olmanız gerekiyor. Söylediklerinizin hiçbirinin arkasında olamazsınız çünkü kim oldunuz ne iş yaptığınız kimliğinize dair hiçbirşey belli değil.

    Böyle fake isimlerle karalamalarınız da hiçbir anlam taşımıyor. Ne webrazzi hakkında ne de girişimleri nasıl değerlendirdiğimiz konusunda en ufak bir fikriniz yok.

    Hep aynı kişileri yazıyorsunuz demişsiniz yukarıdaki girişimin sahibinin daha önce Webrazzi'de yayınlanmış başka bir işi bulunuyor mu kontrol bile etmemişsiniz.

    Sanırım Webrazzi yorumlarını zorunlu profile bağlamanın zamanı geldi de geçiyor bile.

 4. Dikey E-Ticaret sitelerinin başarılı olacağını düşünüyorum.

  Ev tekstili ve dekorasyon konusunda sadece evim.net ve evimo.com var. Bu rekabette evmanyaya şans vermiyorum.

  Evmanya Evimizinherseyi olarak kalsaydı bir şansı olabilirdi...

 5. Hep aynı tarz

 6. E-Ticaret E-Ticaret

  Site tasarımı gerçekten çok güzel ve sade.

 7. Dekoreko.com Dekoreko.com

  Öncelikle Sn. Erman Kunter ve Kıyas isimli yorumculara teşekkür ediyoruz. Yazışmalarınızdan şu anda tesadüfen haberdar olduk. dekoreko.com 3 kız kardeşin (biri benim) hayallerine, deneyimlerine ve vizyonlarına dayanarak hayata geçmiş bir web sitesidir. Tüm beğeni ve eleştirilere teşekkür ediyoruz.

  Fakat Sn. Ali Altuğ Koca, sizin neye dayanarak aynı ip'den bu yorumların yapıldığını söylediğinizi merak ediyorum. Ayrıca 2 kişi size aynı eleştiriyi getirdi diye nasıl bu kadar kolayca dekoreko.com'u suçlayabildiğinizi de merak ediyorum. (dekoreko.com tarafından evimo sitesini kötülemek amacıyla yazdırılmış imasıyla). Biz dekoreko.com olarak webrazzi'de yer almak isteseydik, bunu buradan gizli yorumlar yaptırmak yerine, mutlaka daha normal yollar bulabilirdik diye düşünüyorum.. Bilginin çok hızlı elde edilebildiğini en iyi sizlerin bilmesi gerekirken, öğrenmeden, araştırmadan, tanımadan yapmış olduğunuz bu yorumlar ve bu garip bakış açınız sebebiyle de sizi kınıyoruz. dekoreko.com adına Şirket Kurucu Ortağı Elif Coşkunkan. İyi günler,

  1. vayyy, bu cevap iyi olmuş.

   özellikle şu kısım doğru geldi bana ''nasıl bu kadar kolayca dekoreko.com’u suçlayabildiğinizi de merak ediyorum. (dekoreko.com tarafından evimo sitesini kötülemek amacıyla yazdırılmış imasıyla)''

   bu arada, valla dekoreko.com'dan değilim :)

   1. Ben evimo' da dekoreko.com' da belli başlı sitelerin yerini tutamaz. Dekoreko.com Davet et 10 TL kazan promosyonunu kullanıyor fakat gelen hediye çeki 3 ay ile sınırlı ve bunun yanında 50 tl lik alışveriş yapıldığında kullanılabiliyor. Üyeliğimi açtım ve anında iptal ettim. Bunun yanında evillo.com sitesi sahipleri ile de çok kez iletişime geçmeye çalıştım hiçbir şekilde geri dönüş alamadım. Evillo' nun müşterisine geri dönüşlerde sıkıntılı olduğu kanısındayım...

 8. Meltem Avcı Meltem Avcı

  bu siteyi yakından takip ediyordum ve ilk siparişimi 10.11.2011 de verdim ve ürünlerim hala gelmedi gelmediği gibi site kapanmış telefonlar cevap vermiyor kısacası dolandırıldım ben ve benim gibi bir çok insan çok güvenmemek lazım bu tarz yeni alışveriş sitelerine

 9. Alışveriş Kulüpleri Alışveriş Kulüpleri

  Özel alışveriş kulüpleri tarafından ev ürünleri satış hacmini iyi şekilde geliştiriyor ve genişletiyorsunuz. Bu anlamda kapsamda yer alan tüm firmaları başarılı buluyorum.