Evimo.com: Ev Ürünleri Üzerine Yeni Bir Özel Alışveriş Sitesi

Evimo.com: Ev Ürünleri Üzerine Yeni Bir Özel Alışveriş Sitesi

E-ticaret pazarında sayıları artmaya devam eden özel alışveriş kulüpleri arasına kısa süre öncesinde bir yenisi daha eklendi. Evimo.com rekabetin olduğu dikey bir alanda kendine yer bulmaya çalışacak.

Evimo'da ev yaşamına dair her türlü ürün diğer özel alışveriş sitelerinde olduğu gibi belirli kampanya süreleri boyunca indirimli olarak satışa sunuluyor. Evimo'nun kurucusu Mustafa Dağdeviren, kurumsal işbirlikleriyle Evimo'nun farklılaşacağını söylüyor.

Şu sıralarda 11 kişilik bir  ekiple çalışmalarını sürdüren Evimo'nun kurucusu Dağdeviren, projeye sermaye aktarımı konusunda sıkıntı yaşamayacaklarını ve bu alanda iyi bir noktaya gelmek istediklerini söylüyor.

Ev ürünleri üzerine artan e-ticaret girişimlerine baktığımızda Evim.net'in Aksesu.com ile gücünü arttırdığını hatırlıyoruz. Yine Evmanya (eski evimizinherseyi.com) da bu alanda bilinen dikey girişimlerden. Diğer özel e-ticaret sitelerinin de bu pazardan pay aldığını düşünürsek Evimo.com güzel bir rekabetin içine giriyor. Ne kadar başarılı olacağını önümüzdeki dönemde göreceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.