BlackBerry İstanbul'da PlayBook Uygulama Geliştirici Etkinliği Düzenliyor

BlackBerry İstanbul'da PlayBook Uygulama Geliştirici Etkinliği Düzenliyor

Blackberry Türk mobil uygulama geliştiricileri için İstanbul'da bir etkinlik düzenliyor. 21 Haziran'da Mövenpick Hotel'de düzenlenecek etkinlikte Blackberry'nin yeni tableti PlayBook için uygulama geliştirme konusu ağırlıklı olarak işlenecek. 9:30'da kayıt ile başlayacak etkinlik öğleden sonra 15:00'e kadar devam edecek.

Etkinlik katılımcıları, açılış konuşmasının ardından İş ve Teknoloji konuların ele alınacağı iki ayrı toplantı salonlarına ayrılarak bu konularda özelleşen sunumlara katılacaklar. Etkinlik programına baktığımızda Business Track'a katılacak katılımcılar, BlackBerry Uygulama Dünyası ve Gelir Elde Etme Stratejileri, Kurumsal Dünyada Playbook Tablet kullanımı ve Entegre BlackBerry Çözümleri konularındaki sunumlara katılacaklar. Technology Track'te ise Daha İyi Blackberry PlayBook Uygulamaları Tasarlamak, BlackBerry WebWorks Uygulamaları Geliştirmek ve BlackBerry Geliştirici Yol Haritası sunumlarına katılabilecekler.

Sunumların ardından 2 saatlik bir demo ve networking süreside olan etkinliğin BlackBerry'de uygulama geliştirmek isteyenler için iyi bir fırsat olacağını düşünüyorum. Ücretsiz olarak katılabileceğiniz etkinliğe buradan kayıt olabilirsiniz. Programı ise aşağıda bulabilirsiniz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.