Mangır Kart İlk İş Ortaklarıyla Kullanıma Açıldı

Mangır Kart İlk İş Ortaklarıyla Kullanıma Açıldı

MangırKart'la AlışverişOnline alışveriş dünyasında alternatif bir ödeme kanalı açan MangırKart ilk adımlarını atmaya başlıyor. MangırKartın kurucu ortaklarından Samet Aras, Türkiye'de 4000'e yakın Ptt noktasında MangırKart satışına başladıklarını ve ilk web mağazalarının sisteme dahil edildiğini bizimle paylaştı. 30 Webrazzi okuyucusu da MangırKart'tan faydalanma fırsatı yakalayacak.

Türkiye’nin online dünyaya yönelik ilk ön ödeme kartı olarak bildiğim MangırKart, hem kredi kartı kullanmak istemeyen kullanıcılar için hem de sanal pos almakta zorlanan girişimciler için bulunmaz fırsat.

MargırKart ilk olarak 6q.net, ciftokey.comhakkarim.netnasipse.com, sonteklif.com'da kullanılmaya başlanmış. Uygulama sürecinin devam ettiği diğer web mağazaları da yakında ekosisteme katılacak.

MangırKart, şu anda 10 TL ve 25 TL değerindeki kartlarla 1000 TL’ye kadar ödeme yapmaya imkan tanıyor. Dolayısıyla küçük alışverişlerde mobil ödemeye de alternatif olabilir. Önümüzdeki aylarda 50 TL ve 100 TL değerinde elektronik PİNlerin satışa başlaması kredi kartsız ödemelerin yerini alabilir. Samet Aras da bu potansiyeli görerek, e-ticarette fazla ödeme çözümü olmayan ülkemizde MangırKart’ın önemli bir boşluğu dolduracağına ve e-ticaret hacmini önemli oranda artıracağına inanıyor.

MangırKart'ın tekrarlamam gereken bir avantajı da aynı alışverişte birden fazla kart kullanımına izin vermesi. Böylece artan krediler hem başka alışverişlerde hem de başka sitelerde kullanılabiliyor.

Gelelim Webrazzi okurları için tanımlanan fırsata. :)

MangırKart ekibi, bu habere yorum yazan ilk 30 kişiye 10 TL değerinde MangırKart PİN'i verebileceklerini iletti. MangırKart PİN'lerinin ilk kullanıldığı tarihten itibaren iki yıl kullanım süresi var. Yani 10 TL değerindeki bir kartın 5 TL'sini şimdi 5 TL'nin 2 yıl içinde harcayabilirsiniz. Eğer hiç kullanmadıysanız 2016'ya kadar süreniz var.

Yorumlarınızda MangırKart hakkındaki görüşlerinizi ve tavsiyelerinizi paylaşabilirsiniz. PİN'ler yorum yaparken paylaştığınız e-posta adresine gönderilecek. MangırKart ile ticari bir işbirliği için ise Mangirkart.com/Ticari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Güncelleme: Beklenen 30 yorumu almış bulunuyoruz. 10 TL'lik MangırKart PİN'lerini ilk 30 yorum sahibine en kısa sürede göndereceğiz. ;)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.